Oyun Haberleri

Yaklaşan Korku Oyunu, Steam’in En Çok İstek Listesindeki Listesinde Starfield’ı Geçiyor

starfield first-person conversation screenshot

korku başlığı Ormanın Oğulları Bethesda Game Studios’un merakla beklenen RPG’sini geçti yıldız alanı Steam’in en çok istek listesine alınan oyunu olarak. Nedenini görmek kolay yıldız alanı Bethesda henüz oyun için bir çıkış tarihi açıklamamış olsa da, 2023’ün en çok aranan oyunlarından biri olacaktı. Çok daha küçük bir indie korku oyunu tarafından geçilecek olması, en hafif tabirle sürpriz. Ancak Steam’in viral olarak başarılı bağımsız oyunların evi olarak ününü göz önünde bulundurursak, belki de bu, ilk düşünüldüğünden daha az şaşırtıcıdır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

için anlaşılır olmaktan daha fazlası yıldız alanı Steam’in en çok istek listesine alınan oyunlar listesinin başında yer almak. Arasında Araları açılmak Ve Yaşlı Parşömenler bayilikler, Bethesda Game Studios, sektördeki en başarılı video oyun geliştirme stüdyolarından biridir. Eğer birşey, yıldız alanıadlı kullanıcının Steam’deki istek listelerinin önemli ölçüde artması bekleniyor. O yüzden yıldız alanı Şu anda bir çıkış tarihi yok, Bethesda Softworks, lansmandan önce oyunun mümkün olduğunca cilalanmasını beklemeyi seçiyor.

İLGİLİ: Starfield Vitrini Hala Bir Yol Olabilir

Bir çıkış tarihinin olmaması, başka bir merakla beklenen Steam sürümünün geçmesi için bir fırsat bıraktı. yıldız alanı yine de istek listelerinde. Bazıları geride kalan oyunu duyunca şaşırabilir yıldız alanı dır-dir Ormanın Oğulları, bazılarının adını bile duymamış olabileceği bir oyun. Yine de korku hayatta kalma oyunu için heyecan inkar edilemez.

OKU  Epic, Item Shop gelirlerinin %40'ını Fortnite adası yaratıcılarıyla paylaşacak: "Artık kurnazca para kazanma döngüleri tasarlamaya gerek yok"

nedenleri varken Ormanın Oğulları Steam’in en çok istek listesi listesinin tepesine fırlamak çok yönlüdür, birkaç net açıklama vardır. ilki şu ki Ormanın Oğulları inanılmaz popüler hayatta kalma korku oyununun devamı niteliğindedir Orman. Steam’de 390.000’den fazla incelemesi var ve bu incelemeler oyuna Ezici Derecede Olumlu bir ortalama veriyor. Orman oyuncular, geliştirici Endnight Games’in neleri iyileştirdiğini görmek için deneyimi yeniden ziyaret etmekten heyecan duyuyor.

İstek listelerinin önemli ölçüde artmasının bir başka nedeni de Ormanın Oğulları hayatta kalma korku oyunu yakında başlıyor. için bir Erken Erişim çıkış tarihi Ormanın Oğulları Şubat başında açıklandı. Oyuncular deneyebilecek Ormanın Oğulları 23 Şubat’tan itibaren kendileri için.

için Erken Erişim Ormanın Oğulları sekiz oyuncuya kadar hem tek oyunculu hem de çok oyunculu mod sunacak. Kabus gibi bir hikaye, işçilik, inşa etme yeteneği, keşfedilecek kapsamlı mağara sistemleri, dinamik hava ve çok sayıda silah ve düşman içerecek. Şu ana kadar oynayacak bir şeyler arayanlar için yıldız alanı bu yıl daha sonra gelir, Ormanın Oğulları harika bir seçenek olabilir.

Ormanın Oğulları 23 Şubat’ta PC’de Erken Erişim’de çıkıyor.

OKU  Şimdi karşınızda kimsenin diğer Gamescom fragmanlarına benzemekle suçlayamayacağı bir Gamescom fragmanı

DAHA: 2023’te Çıkacak En İyi 7 Yeni RPG

Kaynak: ComicBook.com

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.