Moda

Kate Middleton, Noel’de hayırseverleri selamlamak için favori bir Alexander McQueen ceketi giydi

Kate Middleton, Noel'de hayırseverleri selamlamak için favori bir Alexander McQueen ceketi giydi

Prens William ve Kate Middleton ve aileleri, bugün Sandringham Kilisesi’ndeki sabah ayininde Kral Charles ve Kraliçe Camilla’ya katıldı ve kraliyet ailesi, Kraliçe II. Elizabeth’in 8 Eylül’deki ölümünden bu yana ilk Noel’lerini kutladı.

Majesteleri Kraliçe, geleneksel olarak aileyi Noel döneminde Norfolk malikanesinde ağırladı ve pandemi onu Windsor Kalesi’nde izole kalmaya zorlamadan önce, 1988’den beri her Noel’i Sandringham’da St Mary Magdalene Kilisesi’ndeki ayinlere katılarak geçirmişti. aile.

Ölümünden yaklaşık dört ay sonra, kraliyet ailesi, aile için inkar edilemez çalkantılı bir dönemin ardından bugün kendilerini Norfolk’ta sundu. Bu ayın başlarında, Sussex Dükü ve Düşesi patlayıcı belgesellerini yayınladılar. Harry ve Megan, Netflix’te. Her biri üç bölümden oluşan iki gösteride çift, 2016 yazında Dean Street Townhouse’daki ilk buluşmalarını izleyen olayların hız trenine bakışlarını özetledi.

Harry ve Meghan, kasırga aşk hikayelerini açmanın yanı sıra, Düşes’in kraliyet geleneğine ayak uydurma çabalarını, yoğun basın incelemesinin ruh sağlıkları üzerindeki etkisini ve Bijou Nottingham Kulübesinde yaşadıkları günleri anlattılar. Kensington Sarayı (“Hayatımızın perde arkasında gerçekte nasıl bir şey olduğuna kimsenin inanamayacağını düşündüğüm bir bölümdü,” diyor Meghan) ve sonunda onu Birleşik Krallık’tan “özgürlük uçuşuna” binmeye sevk eden şey. Yurtdışında yeni bir hayat arayın.

Birleşik Krallık Basın Havuzu/Getty Images

Britanya’ya döndüğümüzde, ortaya atılan birçok şikayete rağmen, kraliyet ailesi karakteristik olarak sessiz kaldı ve Sussexes’in Buckingham Sarayı’ndaki belgeseline resmi bir yanıt vermedi. Kıdemli kraliyet mensupları, gelecek ay Prens Harry’nin anıları, yedek parçayayınlanmalıdır.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  'Mafya Karısı estetiğini' unutun, her şey Tanrı'nın karısının görünüşüyle ​​ilgili
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Doğum gününde Prenses Anne'in kalıcı zarafetini onurlandırmak

Moda

Galler Prensesi onaylı puantiyeler neden kraliyet yazlarının en önemli ürünüdür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir