Oyun Haberleri

En iyi Fallout oyunları Epic Store’da tamamen ücretsiz

En iyi Fallout oyunları Epic Store'da tamamen ücretsiz

Bedava oyun çılgınlığı bugün Epic Games Store’da sadece bir değil üç harika klasikle devam ediyor: Fallout (yeni sekmede açılır)Fallout 2 (yeni sekmede açılır)ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel (yeni sekmede açılır).

Fallout 1 ve 2, çığır açan kıyamet sonrası RPG’leri olarak haklı olarak ünlüdür: Karanlık, şiddetli, yer yer komik ve – adil uyarı – ilk başta dünyanın en kolay oyunları değil. Bunlar kesinlikle kendi dönemlerinin, video oyunlarının oyuncuların başarıları için çalışmalarını talep ettiği 90’ların sonları olan dönemlerinin ürünleri. Fallout 2 özellikle bununla ünlüdür – bu Reddit dizisi (yeni sekmede açılır) gerçekten meselenin özüne iniyor ve neyse ki bazı yardımcı ipuçları da var – ama bana güvenin, Temple of Trials’ı geçtikten sonra oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Aslında ilk Fallout’un daha koyu tonunu tercih ederim ama ölçek ve çeşitlilik açısından Fallout 2 yenilmez.

Fallout Tactics, gruptaki kara koyun, ama dürüst olmak gerekirse, aldığından daha iyisini hak ettiğini düşünüyorum. Bu bir RPG değil, daha ziyade Fallout dünyasında takım tabanlı bir taktik oyunu. Bir konsept olarak, Fallout’u harika yapan şeyleri kaçırıyor – genellikle şaşırtıcı bir dünyada açık uçlu rol oynama – ancak savaş simülasyonu oldukça iyi ve baştan sona tutarlı (ve karşılaştırmalı olarak kompakt) bir hikaye izliyor. Hatırladığım kadarıyla, son bir veya iki görevde raydan biraz çıkıyor çünkü üst düzey güç zırhı ve silahları aşırı güçlü, ancak bununla da eğlendim: Keskin bir sopayla yarı çıplak bir çöpçü olarak acı çektim. oyunun başında ve dolayısıyla oyunun sonunda, geri ödeme zamanı.

Her neyse, üç oyun, ücretsiz oyunlar ve hepsi harika: Henüz eski usul Fallout’lardan herhangi birini oynamadıysanız, bunların ne hakkında olduğunu görmek için bu harika bir fırsat ve kaçındıysanız Yıllar boyunca taktikler, çünkü arkadaşların sana bunun berbat olduğunu söyledi, sonunda yanlış olduklarını keşfetmenin zamanı geldi. (Ve onlara benim dediğimi söyleyebilirsiniz.) En iyi deneyim için, bugün klasik Fallout oyunlarından en iyi şekilde yararlanma kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. (yeni sekmede açılır)– Jody’nin Tactics’i “vasat savaş odaklı yan ürün” olarak adlandırdığı kısmı görmezden gelin.

Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, Epic Games Store’da 22 Aralık saat 11:00 ET’ye kadar ücretsizdir – bu yarındır – bu noktada onların yerini başka bir ücretsiz oyun (veya belki de oyunlar) alacaktır. Epic, 30 Aralık’a kadar her gün ücretsiz bir oyun veriyor; şu anda Epic Games Store’da ücretsiz olanların sıralanan listemizden blokta nelerin olduğunu ve daha önce nelerin dağıtıldığını takip edebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

OKU  Pokemon Fan Art Wobbuffet ve Haunter'ı Birleştiriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.