Oyun Haberleri

Kıdemli görev tasarımcısı, hayır, Cyberpunk 2077’deki Elon Musk değildi diyor

Elon Musk speaks at the 2020 Satellite Conference and Exhibition.

Cyberpunk 2077 2.0’da bir değişiklik var, o kadar küçük oyuncular bunu fark etmemiş olabilir, sadece şirketin giriş bölümünde kullanılan modeli bir arka plan NPC’si ile değiştirdiler. Ancak oyuncular bunu fark etti çünkü bazıları orijinal modelin Elon Musk’un bir minyatürü olması gerektiğine inanıyordu.

Walter Isaacson tarafından hazırlanan dünyanın en zengin kişisinin yakın tarihli biyografisine göre Musk, Cyberpunk 2077’de bir kamera hücresi talep etmek için elinde 200 yıllık bir silahla CD Projekt’in ofisine geldi. Bu onu gerçekten oraya koydukları anlamına gelmiyor. Yine de.

Ne zaman biri Twitter kullanıcısı öncesi-sonrası ekran görüntüleri yayınladı Kıdemli görev tasarımcısı Patrick K. Mills, “Aman tanrım, Cyberpunk 2077’deki Corpo açılışından Elon Musk kamera hücresini kaldırdılar” yakınmasıyla yorum yapmaktan kendini alamadı. “Bu Elon Musk değildi, ona hiç benzemiyor” diye yazdı. “Bu saçmalığı kim uydurdu?”

Mills, Musk’ın dijitalleştirilmek için yalvaran antika bir ateşli silahla stüdyo binasına doğru sallandığını inkar etmedi. söyleyerek, “Orada değildim, bilmiyorum.” Ancak söz konusu NPC’nin kesinlikle Musk olmadığını yineledi ve şöyle dedi: “Bu doğru olsa bile bu, bu rastgele Japon adamın o olması gerektiği anlamına gelmez.”

Cyberpunk 2077 sürüm 2.0’da yapılan daha büyük değişikliklere gelince, işte tam yama notları, yenilenen polis gücünün işleyişi ve elden geçirilen tüm yetenek ağaçları.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  YouTuber, yaklaşık 40 yıl önce Commodore 64'te yapmaya başladığı RPG'ye kaldığı yerden devam ediyor