Oyun Haberleri

Remnant 2’nin yeni DLC’sini, siz ona sahip olmasanız bile ona sahip olan bir arkadaşınızla oynayabileceksiniz.

Image for You

Remnant 2’nin ilk DLC’si The Awakened King için oldukça heyecanlıyım. 2023’ün en sevdiğim oyunlarından birine tamamen yeni bir alan eklemenin yanı sıra (birden çok kez oynanmak üzere tasarlandığından çok beğenilen bir yükseltme), aynı zamanda yeni bir arketip, yapı değiştiren mücevherler ve daha da fazla silah ekleyecek. ben tamir edeceğim.

Dahası, eğer oyunu bir arkadaşınızla oynuyorsanız, dün Remnant 2’nin resmi twitter hesabının da doğruladığı gibi, DLC’ye sahip olsun ya da olmasın, o da size katılabilecek.

(Resim kredisi: Twitter/X’te @Remnant_Game)

Ancak bazı uyarılar da var. Öğeleri alabilseniz de, DLC’ye özgü herhangi bir şey, satın alana kadar çantalarınızda toz toplayacaktır. Yine de oyunun tüm varsayılan kaynaklarını alacaksınız, dolayısıyla anlaşmadan hiçbir şey alamayacaksınız. Bu gerçekten oldukça hoş, ancak düşününce bunu başarmanın başka bir yolu olduğundan emin değilim.

Remnant 2, bir ARPG’deki rastgele bir mega zindan gibi, herhangi bir oyun boyunca prosedürlere göre düzenlenmiş, el yapımı alanları bir araya getirerek çalışır. Uyanmış Kral, Losomn dünyasında geçiyor, ancak herhangi bir oyunda her dünyayı bir kez yenmeniz gerekiyor. DLC bu geleneği bozmadığı sürece yeni bölge muhtemelen seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz başka bir biyom olacaktır.

Bütün bunlar, eğer bir oyuncu DLC’ye sahipse ve başka bir oyuncu yoksa, bu oyuncunun DLC içeriğini yapmasını engellemek aynı zamanda bu co-op çalışmasını da durduracaktır. “Üzgünüm Jeff, DLC seviyesini aştık, ben Uyanmış Kral’ı tekrar uyutmak için birkaç saat harcarken sen sıkı durmalısın. Geri döndüğümde sana her şeyi anlatacağım.”

Yine de tavizler söz konusu olduğunda bu oldukça cömert bir davranış. Özellikle ganimeti hâlâ alabilmeniz hoşuma gidiyor; çantalarınızı ganimetlerle doldururken, kooperatif ortağınız yeni oyuncaklarıyla oynarken kesinlikle kullanamazsınız. bazı bir çeşit pazarlama stratejisi, sonuçta bir kazan-kazan. Uyanmış Kral 14 Kasım’da gelecek.

OKU  Sızan 3DMark numaraları, AMD'nin bir sonraki grafik kartının RTX 4070'in altını çizmesi ve ondan daha iyi performans göstermesi gerektiğini gösteriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.