Moda

Kim Kardashian, Tracee Ellis Ross’un doğum günü yemeğinin kostüm partisi olmadığını zor yoldan öğrendi

Kim Kardashian, Tracee Ellis Ross'un doğum günü yemeğinin kostüm partisi olmadığını zor yoldan öğrendi

Mavi hissediyor musun? İşte sizi neşelendirebilecek bir şey: Kim Kardashian, tüm zamanların en büyük moda sahtekarlıklarından birini gerçekleştirdi, sadece Elle Woods’un başına geldiğini düşündüğünüz türden doğal sarışın. Kim K, Cadılar Bayramı için Mystique kostümü giydi X Men (hem Rebecca Romijn hem de Jennifer Lawrence tarafından oynanan şekil değiştiren karakter) Tracee Ellis Ross’un 50. doğum günü partisine katıldı ve bunun bir kostüm partisi değil, sıradan bir parti olduğunu çabucak öğrendi.

Mystique kostümü için Kim K, boyundan ayak parmağına kadar mavi lateksle kaplandı. Yüzü mavi boyayla kaplıydı ve kırmızı bir peruk ve sarı kontakt lensler takıyordu. Ama Kim yalnız gitmedi. Skims’in kurucusu, Magik rolünde arkadaşları Olivia Pierson ve Selene rolünde Natalie Halcro ile birlikte bir X-Women grubu oluşturdu (üzgünüm).

İşte kostüm:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Ne yazık ki, Kim’in gecesi pek planlandığı gibi gitmedi. Aktris Tracee Ellis Ross’un 50. doğum günü yemeğine katıldı, ancak olayın bir kostüm partisi olmadığını keşfetti. Kardashian, bu durum için kıyafet kurallarını kontrol edebilirdi ve muhtemelen de olmalıydı, ama belki de tüm ünlülerin kostümlü olacağını varsaymıştı. Ya da belki bilerek yaptı. Son olarak, ızgarası için içeriğe sahip olmalıdır.

Kim, doğum günü kraliçesiyle bir selfie yayınlayarak Instagram Hikayelerinde sahte pas paylaştı. Hikayede, “O zamanlar kostüm partisi olmadığı bir doğum günü yemeğine tam kostümle gelmiştim” diye yazdı. “En güzel ruh @traceeelliseross’un doğum günü kutlu olsun.”

Instagram/@kimkardashian

OKU  Kate Middleton ve Prens William şimdiye kadarki en rahat ve samimi fotoğraflarını paylaşıyor
İlgili yazılar
Moda

Kim Kardashian göbek zincirlerini uygulamaya kararlı

Moda

Kim Kardashian'ın kot pantolon ve beyaz tişört yorumu çok güçlü bir mesaj içeriyor.

Moda

Kim Kardashian, Met Gala'da şekillendirici giysinin üzerine inci taktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir