Oyun Haberleri

Karanlık olanlara teşekkür edin: Cult of the Lamb bu ay büyük bir ücretsiz DLC güncellemesi alıyor

Karanlık olanlara teşekkür edin: Cult of the Lamb bu ay büyük bir ücretsiz DLC güncellemesi alıyor

İyi haber millet. Ayinsel olarak eşlerimi kurban etmek ve cesetlerini kasabanın doğusundaki kompostoya atmak için harcadığım tüm o geceler sonunda semeresini verdi. Karanlık dualarım DLC şeklinde cevaplanıyor. Kuzu Kültü (yeni sekmede açılır). Bu ay çıktı ve ücretsiz. Dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen yığına birkaç hayat arkadaşı daha atmaya değer.

Güncellemenin adı Relics of the Old Faith ve 24 Nisan’da size ve titreyen takipçilerinize sunulacak. Kuzu’ya benzersiz etkiler bahşeden kullanılabilir öğeler olan Relics’in yardımıyla yenilenmiş haçlı seferlerini, düşmanları ve patronları fethetmenizi istiyor, savaşı birçok farklı şekilde geliştiriyor.” İşte bazı özellikler:

  • Yeni Kalıntıların kilidini açmak için Vaazlar yürütün
  • ‘Üç Ördek’ hakkındaki gizemli hikayeyi ortaya çıkarın
  • Daha zorlu seferlere çıkın
  • Yeni ağır saldırı
  • Yemek hazırlığı yapmak için takipçiler atayın
  • En fazla üç takipçi için ortak sığınaklar oluşturun
  • Takipçilerin evrilmesi için yeni formlar: Penguenler! Porsuklar! Rakunlar!
  • Fotoğraf modu
  • Depolanacak yeni kripto ritüel olarak öldürüldü tamamen doğal sebeplerden ölen takipçiler

Benim için tüm bunlar cennetten değil, çok aşağıda bir yerden gelen manna gibi geliyor. Temel oyunu bu yılın başlarında bitirdiğim için tekrar oyuna dalmak için sabırsızlanıyorum. Uzatılmış oyundan sonra biraz kekemelik yaşamama rağmen, Cult of the Lamb’i, hayırsever seks komünümü yalnızca ara sıra yönettiğim Steam Deck için özellikle uygun buldum. başarısız bir keşif gezisinin ardından ani bir şekilde gerçekleştirilen cinayetlere yol açtı.

İncelemecimiz kabul etti ve Cult of the Lamb’i %82 puanla onayladı (yeni sekmede açılır) geçen yıl ağustos ayında, “Başka hiçbir şeye benzemeyen ve iki farklı yarısını uyumlu ve tatmin edici bir şeyde birleştirebilen” olarak adlandırdı. Adil ve bilge liderinizin uhrevî şanına hizmet için küçük görevleri yerine getirmeye geri dönmeden önce keyfini çıkarabileceğiniz bir galeri burada.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Still Wakes the Deep'in ilk oynanış fragmanı şu soruyu soruyor: 'Ya Sevgili Esther bir petrol platformunun üzerindeyse ve ayrıca bir şey seni yemeye çalışıyorsa?'