Oyun Haberleri

Kojima Productions bir Death Stranding filmi çekiyor

Image for Kojima Productions is making a Death Stranding movie

Kojima Productions, hit video oyunu Death Stranding’i getirmek için Hammerstone Studios ile birlikte çalışıyor (yeni sekmede açılır) büyük ekrana. Film uyarlaması, Death Stranding dünyasında “yeni unsurlar ve karakterler” içerecek ve oyun yönetmeni Hideo Kojima ve Hammerstone’dan Bill ve Ted Face the Music, Barbarian ve Barbarian gibi filmlerin yapımcısı Alex Lebovici’nin rehberliğinde geliştirilecek. Boy Dünyayı Öldürür.

Kojima yaptığı açıklamada, “Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklık beni daha fazla heyecanlandıramaz” dedi. Bu, seri için çok önemli bir an ve Death Stranding’i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum.”

Lebovici, “Parlak ve ikonik Hideo Kojima ile ilk film uyarlamasında ortak olma fırsatına sahip olduğumuz için heyecan ve onur duyuyoruz” dedi. “Diğer büyük bütçeli destek amaçlı video oyunu uyarlamalarının aksine, bu çok daha samimi ve ayakları yere basan bir şey olacak. Amacımız, yaratıcı ve sanatsal özgürlüğe sahip olduğunuzda bir video oyunu uyarlamasının ne olabileceğini yeniden tanımlamak. Bu film, özgün bir Hideo Kojima yapımı olacak.”

Konu, oyuncu kadrosu ve olası çıkış tarihi dahil olmak üzere Death Stranding oyunuyla ilgili ayrıntılar şimdilik açıklanmadı, ancak Kojima Productions, projenin gelişiminin “hızlı yolda” olduğunu söyledi.

Death Stranding filminin haberi, Death Stranding 2’nin duyurulmasından bir haftadan az bir süre sonra geliyor (yeni sekmede açılır)Norman Reedus’un Sam Porter Bridges ve Lea Seydoux’nun Fragile olarak geri döndüğünü görecek. Death Stranding devam filminin uzun, tuhaf fragmanı aşağıda.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3'ü ilk haftasonunda sadece birkaç yüz kişi bitirdi