Moda

Kylie Jenner, çok alışılmadık bir Kylie Jenner elbisesiyle sersemletiyor

Kylie Jenner, çok alışılmadık bir Kylie Jenner elbisesiyle sersemletiyor

Kesikler, lateks veya dramatik uyluk yarıkları yok mu? Bu gerçekten sen misin Kylie Jenner?

27 Mayıs’ta, 25 yaşındaki realite yıldızı, Marilyn Monroe’nun 1955 filminden ikonik beyaz elbisesini hemen anımsatan, korse korsajlı ve yere kadar volanlı etekli vintage tarzı siyah boyundan bağlamalı bir elbiseyle Paris sokaklarına çıktı. kahrolası yedinci yıl. Jenner, bu görünümün Eski Hollywood cazibesini tamamen benimsedi, hacimli esmer saç kesimini rüzgara maruz bıraktı ve aksesuarları minimumda tuttu.

Evet, Ocak ayında Paris Moda Haftası’nda omzunda dev bir sahte aslan kafası takan aynı kız, bir çift sivri burunlu arkası açık iskarpin, siyah bir debriyaj çanta ve altın küpelerle bunu basit tuttu. Instagram’da tek bir gül emojisiyle altyazılı bir dizi pitoresk Paris balkon fotoğrafında, Jenner bacağını göstermek için eteğini yukarı çekmiş.

Kylie Jenner, 27 Mayıs 2023’te Paris, Fransa’da geziyor.

MEGA

28 Mayıs’ta romantik topluluğu, Paris’teki bir Chanel mağazasından çıkarken başka bir marka dışı kıyafet izledi. Beyaz bir tenis eteği ve ona uygun kısa bir ceket giyerek, neredeyse ağırbaşlı, logosuz takımı küçük gümüş halka küpeler, siyah güneş gözlükleri ve giyilebilir siyah topuklu ayakkabılarla eşleştirdi.

Kylie Jenner, 28 Mayıs 2023’te Paris’teki Chanel mağazasından çıkıyor.

MEGA


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Atlarınızı tutun! Tatler'ın Stil Danışmanı, sürüş şıklığı konusundaki kararıyla geri dönüyor