Oyun Haberleri

Video İnanılmaz Gerçekçi Last of Us Clicker Cake’in Kesildiğini Gösteriyor

The Last of Us clicker cake

A Bizden geriye kalanlar hayran ve profesyonel pasta dekoratörü, etkileyici ve inanılmaz derecede gerçekçi bir Clicker pastası yarattı. Biri Bizden geriye kalanlarÖzel virüslü tipler olan Clicker’lar, serideki en ikonik düşmanlardan biri değilse de biridir. Yıllar boyunca çok sayıda hayran projesine konu oldular, bazıları oldukça etkileyici ve şaşırtıcı derecede gerçekçi. Ancak bunların çoğu yenilebilir değildi.


Bizden geriye kalanlar 2013’te PlayStation 3’e özel olarak piyasaya sürüldü. takip etti Sonuncu Bölüm 2 2020’de, 2022’de yeniden yapılanma ile. Bizden geriye kalanlar ayrıca ilk sezonunda beş bölümlük bir HBO uyarlaması var. Dizi, parazit Cordyceps mantarının mutant bir türünün insanları enfekte etmeye ve onları zombi benzeri yaratıklara dönüştürmeye başlamasının ardından kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Yeterince tuhaf bir şekilde, mantar sporları insanlara ilk önce kontamine un yoluyla bulaşmaya başladı, bu da tıkırtı pastayı garip bir şekilde uygun hale getiriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: The Last of Us 2 Oyuncusu Beyonce Rönesans Turu Koltuklarını Oyun İçinde Bulmaya Çalışıyor

TikTok ve Instagram’da thebaking olarak da bilinen pasta dekoratörü Ben Cullen, geçtiğimiz günlerde etkileyici bir pasta yarattı. Bizden geriye kalanlarTıklayıcılar. Cullen daha önce bir tanesinin yenilebilir bir versiyonunu bir araya getirmek için kullandığı süreci gösteren bir video yüklemişti. Sonuncumuz‘ en korkunç canavarlar. Yakın zamanda Cullen, etkileyici hamur işlerinden bir dilim keserek iştah açıcı içini ve sinir bozucu dışını gösterdiği ikinci bir video yükledi.

OKU  Diablo 4 haydut, 12 oyuncu için tasarlanmış neredeyse solo dünya patronu ve bir büyücü araya girip öldürmeyi %1 HP'de çalmasaydı olurdu

“Bir Tıklayıcıyı Öldürmenin Tek Yolu” başlıklı video, Cullen’ın yenilebilir parçayı teatral bir şekilde bıçaklaması ile açılıyor. Bizden geriye kalanlar kafasına mutfak bıçağıyla fan sanatı. Büyük bir yapay et ve mantar dilimi kesmeden önce devam ediyor. Cullen daha sonra Clicker kamasını kameraya doğru tutarak kafatasının içindeki çok katmanlı pastayı gösteriyor. Ardından, izleyicilerin mantar “çiçek” üzerindeki ince ayrıntılara ve Clicker’ın çenesinin bir kısmına iyi bir göz atabilmesi için onu ters çeviriyor.

Sadece ikinci videoyu gören biri, Cullen kesmeye başlayana kadar bir pastaya baktığını fark etmeyebilir. İlk bakışta, daha çok Hollywood kalitesinde bir maske gibi görünüyor. Bizden geriye kalanlarBir kişinin yiyebileceği bir şeyden daha tıkırtılar. Bununla birlikte, TikTok yorumlarının çoğunun belirttiği gibi, bu özellikle cesur Bizden geriye kalanlar Bu etkileyici pastayı ağzına koyan hayran. Ve bu, çoğu kek için bir hakaret olsa da, bu örnekte, görev başarılmış gibi görünüyor.

Sonumuz Bölüm 1 PC ve PlayStation 5’te mevcuttur.

DAHA: The Last Of Us: 2. Sezonda Görmeyi Umduğumuz 2. Bölümden 8 Dakika

OKU  Skyrim'de 23 yıllık bir vampir RPG'sini yeniden yaratmaya yönelik iddialı mod, ortaçağ Prag'ına bakışını gösteriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.