Oyun Haberleri

Talos Prensibi 2’nin özel hazırlanmış demosunda akıl almaz bulmacalara göz atın

Talos Prensibi 2 Kasım'da geliyor ve bu sefer başa çıkmamız gereken bir sürü robot var.

The Talos Prensibi 2’nin demosu şu anda çıktı ve muhtemelen 2023’ün önde gelen birinci şahıs bilinmez oyunu için heyecan motoruna güç kazandırıyor. Geliştiriciler Croteam bunu sizin için özel, bağımsız ve son oyunun akışından farklı bir hale getirdi. bulmacalar.

“Özel olarak hazırlanmış bir demoyu oynayarak bu uzun zamandır beklenen devam oyununun tadına varabilirsiniz. Bu demoda, oyunun en başından itibaren bazı bulmacaları çözün ve ardından kabaca yarı noktaya kadar ilerleyin ve şunu görün: işler nasıl gelişiyor” dediler.

Orijinal The Talos Prensibi, ışık ve lazerlerle ilgili çok sevilen bir birinci şahıs bulmaca oyunuydu, ancak kesinlikle bundan biraz daha ileri gitti. Eğer türü seviyorsanız ve ilkini oynamadıysanız, en iyi Portal sonrası bulmaca oyunlarından biri olarak oldukça iyi durumda olduğunu söyleyebilirim. Phil Savage’ımız filmin devamı gerektiğinden pek emin değildi; ancak Talos Prensibi 2 ile biraz vakit geçirdikten sonra oldukça heyecanlandı.

İlk oyundan biraz daha büyük, biraz daha görkemli olmayı amaçlayan bir devam oyunu. Bireysel insanlardan ziyade, insan sonrası robotlardan oluşan bir koloni hakkında da daha tuhaf. İlkinde olduğu gibi bireylerden ziyade toplumlarla ilgili bir oyun. Metafizik odak, birey felsefesinden grup felsefesine kaymıştır. Karakteriniz, kasıtlı olarak 1000 kişilik bir nüfusla sınırlandırılmış bir toplumda doğacak son robot, 1000’inci robottur.

“Bazıları için karakterinizin doğuşu bir kutlama nedenidir; genişlemelerinin sonu ve toplumlarının son biçiminin başlangıcı. Bazıları için bu acı bir hap. Şehir inşa etmek ve onarmak için ihtiyaç duyduğu kaynaklar için mücadele ediyor. , bazılarının sürekli büyüme ve toprağın daha fazla sömürülmesini tartışmasına neden oluyor. Talos İlkesi 2’nin riskleri bunlar. İlk oyun birey olmanın ne anlama geldiğiyle ilgiliyse, devam oyunu bunun bireylerin sahip olduğu toplum için ne anlama geldiğini soruyor. şeklinde” dedi Phil.

Eğer tuhaf mimari ve metafizik saçmalıklarla ilgileniyorsanız oraya gidin ve o demoya bir göz atın. The Talos Prensibi 2’nin demosunu Steam’de bulabilirsiniz.

OKU  Steam Yeniden Oynatma Verileri Artık Profilinize Eklenebilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.