Oyun Haberleri

Sade God of War Ragnarok Detayı Kratos’un Ne Kadar Dikkatli Olduğunu Gösteriyor

A God of War Ragnarok player notices a small detail from Kratos and Odin's first meeting at the former's home.

2018’de görülen Kratos savaş tanrısı ve 2022’ler Savaş Tanrısı: Ragnarok kendi arzularından çok başkalarının güvenliğiyle ilgilenen bir adamdır ve Odin’le ilk düzgün karşılaşmasından çoğu oyuncu tarafından görülmeyen küçük bir ayrıntı bu değişikliği vurgular. Daha önceki oyunlarda, Kratos’un öncelikle intikam ve kendi çıkarları tarafından yönlendirilen bir karakter olduğu gösterildi, Athena ve Pandora gibilerine daha yumuşak tarafının sadece küçük bir kısmını gösteriyor. Yine de söylendiği gibi, “yaşla birlikte bilgelik gelir” ve Kratos, Atreus’un kızı Calliope’nin maruz kaldığı kaderi yaşamamasını sağlamak için daha akıllı ve daha dikkatli olduğunu düzenli olarak gösteriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Savaş Tanrısı: Ragnarok 2018’in devamı niteliğindedir savaş tanrısı, Baldur’u öldürdükten üç yıl sonra, Jotunheim’a ulaştıktan ve Fimbulwinter’ın başlangıcından itibaren. Kratos ve Atreus, potansiyel olarak Ragnarok’u önleme ve Dokuz Diyar’ı kehanet edilen kıyamet savaşından kurtarma umuduyla yeni bir yolculuğa çıkar. Yine de yollarına çıkan Odin ve Thor, diğer alemler pahasına da olsa Asgard’ın Ragnarok’ta hayatta kalmasını sağlamanın bir yolunu arıyor.

İLGİLİ: God of War Ragnarok Oyuncusu Berserker’ı 20 Saniyeden Kısa Sürede Öldürdü

Santa Monica, oyuncuları Freya ile son karşılaşmalarından kısa bir süre sonra Kratos’un evine vardıklarında Odin ve Thor ile doğrudan çatışmaya sokmak için beklemedi. Reddit kullanıcısı Rainbozuka’nın, Odin’in Ragnarok’a karışmalarını engellemek için Kratos ve Atreus’a ulaşmaya ve anlaşmaya çalışırken diğer oyuncuların çoğu tarafından fark edilmeyen küçük bir ayrıntıyı fark ettiği bu sahnedir. Klip, Odin’in elini Atreus’un omzuna koyduğu sırada Kratos’un oğlunu gerekirse Asgard hükümdarı ve Aesir Kralı’ndan korumak için Leviathan Baltasına uzandığını gösteriyor.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #795: 23 Ağustos Çarşamba

Bu ayrıntıyı hiç fark ettiniz mi? GodofWar’dan

Çoğu oyuncu Kratos’un tepkisinin anlaşılır olduğunu iddia edebilir çünkü anlatının bu noktasına kadar Odin hakkında kendilerine söylenen her şey onun ne kadar tehlikeli, acımasız ve manipülatif olabileceğini vurguluyor. Mimir, Midgard’ın en yüksek zirvelerinden birinde bir ağaca hapsedilmiş ve Kratos ve Atreus onunla ilk tanıştığında Odin tarafından sonsuza dek işkence görmek üzere hayatta tutulmuş olması bunun canlı bir örneğidir. Freya, Brok, Sindri, Tyr ve hatta kendi ailesi, kendilerinin veya değer verdikleri insanların Aesir Kralı’nın elinde nasıl acı çektiğini anlatıyor.

Oyuncuların neden oyundaki en son girişlere tapmaya başladığını gösteren, bunun gibi küçük ayrıntılardır. savaş tanrısı dizisi ve Kratos tasvirinin zaman içinde nasıl geliştiği. Nefret ve intikam duygusuyla hareket eden bir karakterden, olduğu canavardan utanan birine dönüştü ve 2018 oyununun başında oğluyla olan ilişkisini sırrını saklamak için riske atacak kadar ileri gitti. Seri, odak noktası olarak Kratos ile devam ederse, oyuncuların keşfetmesi için bunun gibi daha fazla an görmek şaşırtıcı olmaz.

Savaş Tanrısı: Ragnarok şu anda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için kullanılabilir.

DAHA: God of War Ragnarok Boss Rehberi: Odin

OKU  Ubisoft'un açık dünya Star Wars oyunu, prosedürel olarak oluşturulmuş gezegenlere sahip olmayacak: Her oyun dünyası 'el işi'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir