Oyun Haberleri

World of Warcraft tarihinde ilk kez Horde ve Alliance oyuncuları aynı loncaya katılabilecekler.

World of Warcraft

Blizzard, yaklaşmakta olan bir World of Warcraft yamasının çıkış tarihini açıkladı ve Horde ve Alliance oyuncularının ilk kez aynı lonca bayrağı altında birleşmesine olanak tanıyan, çok talep edilen bir hizipler arası özellik ekleyecek olan bir başkasının ayrıntılarını paylaştı. Azeroth’un tarihinde.

Geçen yıl, küçük bir Shadowlands yaması başladı hizip bölünmesinin çizgilerini bulanıklaştırın (yeni sekmede açılır), karşıt taraftaki oyuncuların belirli grup içeriği türleri için takım oluşturmasına olanak tanır. Güncelleme ayrıca oyun içi topluluklara gruplar arası işlevselliği açma yeteneği verdi. Loncalar hâlâ tamamen kilitlenmişti, ancak bu, yeni duyuruldu (yeni sekmede açılır) Neltharion güncellemesinin közleri.

World of Warcraft, Horde ve Alliance arasındaki çatışma üzerine inşa edildi ve genişletmelerin hikayelerinin çoğu, onların bir araya gelip farklılıklarını geçici olarak daha iyi bir şekilde bir kenara bıraktığını görse de, karşıt gruplar, fiili durum söz konusu olduğunda her zaman çok ayrı olmuştur. Oynanış.

“Gerçekten düşünceli olmaya çalışıyoruz [cross-faction] ve bilirsiniz, değişiklik yaparken nereye adım attığımızı izliyoruz çünkü bunun sadece topluluğumuz değil, oyunun kendisi üzerindeki etkisinin farkındayız,” diyor yardımcı oyun direktörü Morgan Day. vay canına (yeni sekmede açılır). “Factions, Alliance ve Horde, World of Warcraft’ın büyük bir parçasıdır. Diğer fraksiyondaki insanlarla oynayabilsem bile, sahip oldukları muazzam ağırlık […] hikayede, World of Warcraft’ta asla ortadan kalkmayacak bir şey var.”

Fraksiyonlar arası loncaların nasıl görüneceğine veya herhangi bir kısıtlama olup olmayacağına dair gerçek bir ayrıntı yok. Yine de, kesinlikle heyecan verici bir haber ve karakter seçimi söz konusu olduğunda olasılıkları tamamen ortadan kaldırıyor – aynı arkadaş grubuna bağlı kalmak istiyorsanız, şimdiye kadar kısıtlanmış bir şey.

(İmaj kredisi: Blizzard)

Merakla beklenen fraksiyonlar arası loncaların yanı sıra Embers of Neltharion, Dragonflight 2. Sezonu yeni bir bölge ve yeni bir baskın olan Aberrus, the Shadowed Crucible ile başlatacak. Bir avuç dolusu yeni zindan da Mythic+ zindan havuzuna girecek. Bunlar aşağıdaki şekilde doğrulanmıştır:

  • Eğreltiotu İçi Boş
  • İnfüzyon Salonları
  • Uldaman: Tyr’ın Mirası
  • Neltharus
  • Mülkiyet (Azeroth Savaşı)
  • Underrot (Azeroth Savaşı)
  • Neltharion’un İni (Lejyon)
  • Girdap Zirvesi (Afet)
OKU  Sonic ortak yaratıcısı, içeriden öğrenenlerin ticaretinden suçlu bulunduktan sonra 1,2 milyon dolar para cezasına çarptırıldı

Embers of Neltharion duyurusunun yanı sıra Blizzard, 10.0.7 yamasının Yasak Menzil’e Dönüş’ün bu ayın sonlarında 21 Mart’ta yayınlanacağını ve itibari dracthyr bölgesini tüm maksimum seviye oyunculara ve ayrıca yeni bir alt bölge, Zskera Mahzenleri.

Şu anda WoW Dragonflight yama 10.1, Embers of Neltharion için bir çıkış tarihi yok, ancak 9 Mart’ta PTR’ye (Genel Test Bölgesi) gelmesi planlanıyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.