Oyun Haberleri

Minecraft Torchflower Bitkisinde Önemli Bir Ayrıntı Eksik

minecraft-bees-flower

Mojang yakın zamanda bir dizi yeni özelliği açıkladı. minecraft‘nın yaklaşan 1.20 güncellemesi, ancak pek çok hayran, yeni Torchflower bitkisinin, yapılarında daha doğal aydınlatma özellikleri uygulamak isteyen inşaatçılar için basit bir dekorasyondan daha fazlasını sağlayabileceğini düşünüyor. Yeni kiraz çiçeği biyomu, birkaç yeni ahşap türü, çok sayıda yeni dekoratif yapı öğesi ve çok daha fazlasıyla birlikte, minecraft1.20 güncellemesi, inşaatçılara çalışmak için daha da fazla yaratıcı potansiyel sağlayacaktır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Yeni Torchflower bitkisi, hayranların oyunun bir sonraki güncellemesinde bekleyebilecekleri yeni bir öğe, ancak başka bir çiçek türünden daha fazlası. Bahçelerde kullanımının yanı sıra Torchflower, yeni bir çete olan Sniffers’ı yetiştirmek için kullanılabilir. minecraft 1.20 güncellemesinde. Bu sevimli tarih öncesi yaratıkların, son topluluk mafyası oylamasını kazandıktan sonra oyuna geleceği ilk kez onaylandı. Hazır olduklarında, oyuncular tarafından ekilip büyütülebilecek dünyadaki nadir tohumların kokusunu alarak oyunculara yardımcı olabilecekler. Bununla birlikte, pek çok hayran, bu yeni tesis türünün yapılarda daha pratik bir kullanıma hizmet edebileceği konusunda hemfikirdir.

İLGİLİ: Stardew Valley Hayranı Minecraft’ta Penny’nin Etkileyici Yeniden Oluşturulmasını Sağlıyor

Reddit’te NinjaGamer1337 adlı bir oyuncu, sitede Mojang’ı Torchflower’ı bir ışık kaynağı yapmayı düşünmeye çağıran bir gönderi yaptı ve bunun daha doğal bir ışık kaynağı ve geleneksel meşalelere bir alternatif sunabileceğini savundu. Paylaşım sosyal medyada büyük ilgi gördü ve aynı fikirde olan birçok kişi oldu. minecraft fikirle aynı fikirde olan meraklılar, Torchflower’ın bazı yaratıcı yapılar için nasıl kullanılabileceğine dair kendi benzer önerilerini sunuyor. Doğal bir parıltı, doğal ortamlarla daha fazla uyum sağlamayı amaçlayan yapılarda aydınlatma için iyi bir alternatif olabilir, ancak eklenen ışık, düşman çetelerin geceleri veya diğer karanlık yerlerde yumurtlamasını önleyebileceğinden, üsleri emniyete almak için etkili bir yöntem de sunabilir.

OKU  God of War (2018)'in Kratos'u Neredeyse İngilizdi

Aydınlatıcı bir Meşale Çiçeği, diğer yeni dekoratif bina seçeneklerinden bazılarını kullanan yapılarla özellikle iyi gider, özellikle de yeni ahşap türleri. minecraft bir sonraki büyük güncellemesi ile. Bambu ağacı, henüz resmi bir adı olmayan güncelleme için duyurulan ilk özelliklerden biriydi, ancak yakın zamanda ortaya çıkan kiraz çiçeği ağaçları da kendi kapı tipleriyle tamamlanan yeni, açık pembe bir ahşap rengi getirecek. çitler, gizli kapılar ve daha fazlası.

Bu yeni malzemeler, oyuncuların yapılarını, gelecek olan muhteşem yeni kiraz çiçeği biyomu da dahil olmak üzere herhangi bir ortama göre uyarlayabilmelerini sağlıyor. minecraft Bu yıl daha sonra dünyalar. Mevcut anlık görüntü sürümlerinde bulunan özelliklerin henüz kesinleşmediği ve geliştiricilerin, güncellemenin resmi olarak yayınlanmasından önce yararlı oyuncu geri bildirimlerini teşvik ettikleri unutulmamalıdır.

minecraft PC, PS4, Switch, Xbox One ve çoğu eski cihazda mevcuttur.

DAHA: Minecraft Cüce Kalesinden Hala Ne Öğrenebilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.