Oyun Haberleri

Nintendo Switch 16.0.0 Güncellemesini Başlattı

Nintendo-switch-cover

bu Nintendo Anahtarı 16.0.0 güncellemesini indirilmek üzere kullanıma sundu. Bu güncelleme, Halloween’in Hata Kodu: 2181-1000’in görünmesine neden olan bir sorunu çözen 15.0.1 Nintendo Switch güncellemesinden sonra gelir. Bu hata, belirli oyunlar için indirilebilir içeriği kullanıcının ana konsolundan farklı bir konsolda oynatırken ortaya çıkıyordu. Ayrıca, bazı oyunlar için belirli ara sahnelerde oyuncuların ekran görüntüsü almasını engelleyen bir sorunu da düzeltti.


Normalde, ana numaralı yamalar, ondalık güncellemelerden daha geniş bir kapsamı kapsar. Buna bir örnek, Bluetooth ses desteği ekleyen Nintendo Switch 13.0.0 güncellemesi olabilir. Diğer önemli değişiklikler arasında 14.0.0’daki “Gruplar” özelliği, 11.0.0 güncellemesiyle Ana menüye Nintendo Switch Online’ın eklenmesi ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmeleri yer alıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, 16.0.0 güncellemesi, çoğunlukla açıklanmayan hataları düzelten genel bir güncelleme gibi görünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Nintendo Oyuncularının Kullanılmayan 3DS ve Wii U Fonlarını Transfer Etmek İçin Yaklaşık Bir Yılları Var

Nintendo’nun destek web sitesine göre, sisteme yama uygulamak için şu anda 16.0.0 güncellemesi mevcut. Web sitesi, biri çok spesifik, diğeri çok belirsiz olmak üzere getirdiği iki değişikliği açıkladı. Notlarda, kullanılamayan Nintendo Switch kullanıcı takma adlarının “???” ile değiştirileceği belirtiliyor. ve profil ayarlarından güncellenebilir. Diğer notlar, kullanıcı deneyimini geliştirmek için genel sistem kararlılığı iyileştirmelerinin de sunulduğunu göstermektedir.

OKU  Minecraft Player, Super Bowl Onuruna State Farm Stadı'nı Yeniden İnşa Ediyor

Nintendo Switch’e getirilebilecek diğer olası iyileştirmeler düşünüldüğünde bu biraz yetersiz. Genel sistem kararlılığı iyileştirmelerinin neleri kapsadığına dair belirli ayrıntılar tartışılmasa da, daha fazla açıklanmasaydı biraz yüzeysel kalabilirlerdi. Switch’in yakın gelecekte sunabileceği çok daha fazla yaşam kalitesi değişikliği var. Bununla birlikte, Switch şimdi altıncı yılındayken, Nintendo’nun yeni nesil aşamasına geçmesinden önce sistemin tankta ne kadar kaldığını merak etmek gerekiyor.

Söylentilere göre Nintendo Switch 2’nin bir sızıntısı, sistemin halefinin gerçekten de çalışmalarda olduğunu gösteriyor. Herhangi bir zaman çizelgesi bulunmamakla birlikte, ayrıntılı veya doğrulanmış herhangi bir bilgi tartışılmasa da, Nintendo Switch’in devamı için çalışmalar yapılıyor olması, mevcut sistem için teknik desteğin yakında yavaşlayabileceği anlamına gelebilir. Nintendo, 3DS, Wii ve Wii U gibi bazı cihazları için yaşam sonrası güncellemeler sağlamaya devam etse de, bu yeni konsol çıktığında, mevcut Switch için gelecekteki güncellemeler büyük değişiklikler getirmeyebilir ve bunun yerine sadece odaklanmak mümkündür. kararlılığın iyileştirilmesi. Umarım, sonraki birkaç Nintendo Switch güncellemesi, Switch sahipleri için hayatı daha iyi hale getirebilecek daha fazla etli özellik sunar.


Nintendo Switch 16.0.0 Yama Notları:

  • Kullanılamayan kullanıcı rumuzları “???” ile değiştirilecektir. profil ayarlarından güncellenebilir.
  • Kullanıcı deneyimini geliştirmek için genel sistem kararlılığı iyileştirmeleri.

OKU  PUBG geliştiricisinin NFT metaverse platformu bu yıl geliyor ve kulağa hala saçma geliyor

DAHA FAZLA: Nintendo Switch Online için Harika Olabilecek Belirsiz Game Boy Oyunları

Kaynak: Nintendo

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.