Oyun Haberleri

7 Eylül Perşembe için NYT Connections bulmaca ipucu ve cevapları (#88)

NYT Connections puzzle

Yardımımızla NYT Connections oyununuzu zafere taşıyın. Biraz zorlamaya ihtiyacınız varsa, ipuçlarımızla çorba kelimesi arasında odak noktası bulun; bulmacayı ele almayacağımıza söz veriyoruz. Zaten sen bizden istemediğin sürece hayır. Bugünün bulmacasını kurtarmak için yardıma ihtiyacınız varsa veya ne olursa olsun 7 Eylül (88) Perşembe Bağlantılarını kazandığınızdan emin olmak istiyorsanız, kaydırmaya devam edin; yakında ihtiyacınız olan tüm yanıtları bulacaksınız.

“Görünürde saklanmak” bugünkü Bağlantımla ilgili sorunumu anlatıyor. Sonunda bugünün cevapları haline gelen şeyi neredeyse anında gördüm ve gördüğüm için bunların muhtemelen doğru olamayacağına karar verdim. Birkaç boşa gider sonra, çoğunlukla hayal kırıklığıyla ilk düşüncemi denedim ve kazandım.

NYT Connections bugün ipucu veriyor: 7 Eylül Perşembe

Sarı: Hadi saat çözgüsünü tekrar yapalım

Yeşil: Bob Hoskins bir çizgi film karakteriyle arkadaş oluyor

Mavi: Bu kıyamet sonrası Avustralya’da geçiyor

Mor: “Onun sahip olduğu şeyi ben de alacağım.”

NYT Bağlantıları yapboz oyunu

(Resim kredisi: NYT)

Tüm yanıtlara hazır olana kadar daha fazla kaydırmayın!

NYT Connections bugün cevap veriyor: 7 Eylül Perşembe (88)

Sarı: Korku, Resim, Kayalık, Gösteri

Yeşil: Çerçeveli, Tavşan, Roger, Kim

Mavi: Öfke, Deli, Max, Yol

Mor: Harry, Met, Sally, Ne Zaman

New York Times Bağlantıları hakkında daha fazla bilgi

Connections, görünüşte alakasız dört kelimeyi birbirine bağlayan ortak noktayı bulmanız gereken NYT’nin en yeni popüler bulmaca oyunudur. Dört hata yapmadan önce giderek zorlaşan dört kelime grubunun tamamını bulabilir misiniz? Unutmayın: Her günün sadece bir çözümü vardır, bazı kelimeler olsa bile Bakmak sanki birden fazla gruba ait olabilirler ve tabloyu istediğiniz kadar karıştırabilirsiniz (ve yapmalısınız). Beyninizi kelimeleri farklı bir şekilde okumaya teşvik etmenize yardımcı olabilir.

Bağlantılardan hoşlanıyorsanız Codenames masa oyununa göz atmalısınız. Bu, oyunculara ipuçları kullanarak bir tablodan belirli kelimeleri tahmin etme görevi veren popüler bir parti oyunudur. Connections’da olduğu gibi oyunun özü, kelimelerin kaç farklı yoruma sahip olabileceğinde yatmaktadır. Connections ayrıca New York Times’ın 2022’de satın aldığı hit bulmaca oyunu Wordle’a da açıkça borçludur. Belki de en bariz olanı, bulmacanızın sonuçlarını sosyal medyada diğer oyuncularla paylaşmanıza izin vermek için renkli emojiler kullanmasıdır:

OKU  'İran'ın Görev Çağrısı' tamamen ABD ve NATO'yu yok etmekle ilgili ve 'Allah'ın izniyle çok para kazanacak'

Bağlantılar
Bulmaca #80

Her renk dört kelimeden oluşan bir gruba karşılık gelir; karışık renkli bir satır, bir gruptaki tamamen eşleşmeyen bir veya daha fazla kelimeyi yanlış tahmin ettiğinizi gösterir. Satırlar aynı zamanda Bağlantılar bulmacasını hangi sırayla çözdüğünüzü de gösterir. Sıraların hepsi eşit yaratılmamıştır: New York Times onları sarıdan başlayarak mora doğru “basit”ten “zor”a doğru sıralar.

Connections arkadaşlarınızı göstermek mi yoksa sadece kendinize meydan okumak mı istiyorsunuz? Önce mor kelimeleri belirleyerek ve ilk tahmininizde onları tutturarak başlamaya çalışın!

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.