Oyun Haberleri

Orijinal Cyberpunk 2077 Fragmanı Artık 10 Yaşında

cyberpunk 2077 og teaser

CD Projekt Red Küresel Topluluk Direktörü Marcin Mormot tarafından vurgulandığı gibi, orijinal Siberpunk 2077 teaser resmen on yaşında. 10 Ocak 2013’te YouTube’a yüklendi ve pek çok hayranın bildiği gibi, bunu yıllarca süren bir bekleyiş izledi. Siberpunk 2077 bu ilk tanıtımdan yedi yıl sonra 10 Aralık 2020’de başlayacaktı ve lansmanı ideal olmaktan çok uzaktı.


Bu teaser’a bakıp neler olabileceğini görmek güzel olsa da, açıkça görülüyor ki Siberpunk 2077 tam gelişimi başladığında çok değişti, oyunun ne kadar ilerlediğini belirtmekte fayda var. Bu değil Siberpunk 2077Felaketle sonuçlanan lansmanı unutulmalı ama CD Projekt Red’in sıkı çalışması sayesinde oyun 2020’de olduğundan çok daha iyi durumda. Aslında etrafta yeni keşfedilen bir umut var. Siberpunk 2077‘ın Phantom of Liberty DLC’si ve henüz bir teaser’ı olmayan yeni duyurulan devam oyunu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Cyberpunk 2077 Davası Sonunda 1,85 Milyon Dolara Yerleşecek

Orijinal hakkında yeni bir yorum Siberpunk 2077 Fragman, Siberpunk: Kenar Koşucusubüyük ölçüde siber psikopatlara ve MAX-TAC’a odaklanılması nedeniyle gerçek oyundan daha anime. Bu fragman, Psycho Squad olarak da bilinen MAX-TAC’ın nasıl “yeni bir üye kazanabileceğini” ve implantların ve maddelerin aşırı kullanımı nedeniyle zihinsel durumları kötüleşen siber psikopatlarla nasıl savaşabileceğini gösteriyor. MAX-TAC, normal polisin mücadele edemediği durumlar gibi, en kötünün en kötüsünün üstesinden gelir.

OKU  The Witcher'dan ayrıldıktan sonra Henry Cavill, Süpermen olmayacak.

İçinde siberpunk 2077, siber psikopatlar genellikle V tarafından ele alınır, aşağı yukarı yan faaliyetlerle sınırlıdır ve MAX-TAC nadiren görülen bir şeydi. Bu sırada, Siberpunk: Uç Koşucular siber psikoz ve onun yürek burkan sonuçlarıyla yoğun bir şekilde ilgilendi. Her iki durumda da açık olan şu ki, bu fragmanın tonu ile lansman oyununun tonu aynı değil ve lisanslı IP’nin CD Projekt Red’in elindeyken ne kadar büyüdüğünü/değiştiğini gösteriyor.

Bundan sonrası belli değil çünkü Siberpunk 2077Phantom Liberty DLC’si, oyuna gelen tek büyük genişleme paketidir. Belki Siberpunk 2077‘in devamı bu tonda olacak ve daha çok siber psikoza odaklanacak, ancak hayranlar muhtemelen bunu öğrenmekten yıllar alacak.

Siberpunk 2077 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Cyberpunk 2077: Yalnızca Uzmanların Bulunduğu 10 Gizli Konum

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.