Oyun Haberleri

Overwatch 2 Kendini Patlatan Pharah Tarafından Mahvolan Oyunun Oynanışı

pharah-overwatch-2

Geçenlerde dikkatler, bir maçta Play of the Game’i kazanan bir Pharah oyuncusuna çevrildi. Aşırı İzleme 2, ancak oyuncu ekibi öldürmeyi güvence altına almak için içeri girerken yanlışlıkla kendilerini havaya uçurduğunda heyecan hızla yarıda kaldı. Oyun kliplerinin Oynatılması Aşırı İzleme 2 uzun süredir oyuncuların en iyi anlarını arkadaşlarına göstermelerinin bir yolu olarak hizmet ediyor, ancak her oyun planlandığı gibi bitmiyor.


Oyunun Oynat özelliği, fazla gözlem serisinin kendisi, bir maçın sonunda öne çıkacak kadar büyük bir çoklu öldürme puanı alabilen oyunculara bir başarı duygusu sağlamak için her zaman çok şey yaptı ve yaptı. Bununla birlikte, bir oyuncunun zafer anı, işler ters gittiğinde bir utançla çabucak lekelenebilir ve klibin süresi boyunca herhangi bir noktada öldürülürlerse, oyuncunun ölümlerinin de kaydedilmesi alışılmadık bir durum değildir. Yine de bu tür aksilikler genellikle daha da büyük bir eğlence kaynağıdır, geçmişten bir Genji oyuncusunun öldüğü için Play of the Game’i aldığı viral bir klip.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Overwatch 2, Yeni Ay Yılını Kutlamak İçin Yeni Efsanevi Twitch Damlalarını Duyurdu

Bir Pharah’ı ve yüksek patlayıcılı bir roketatarın yanlış uygulamasını içeren bu özel klip, yakalanmış ve şu adreste paylaşılmıştır: fazla gözlem Xechwill kullanıcısı tarafından subreddit. Klip, onların Pharah olarak oynadıklarını, çatışmaya daldıklarını ve Pharah’ın Nihai Yeteneği’ni kullanarak düşman takımındaki neredeyse herkesi yere sermeden önce düşman Hanzo’yu indirdiklerini gösteriyor. Ne yazık ki oyuncu, düşman ekibin tankını bitirmek için içeri girdiğinde biraz fazla heyecanlandı ve amaçlanan hedefe çok yaklaştıktan sonra kendi silahlarıyla kendilerini havaya uçurdu.

OKU  Rüya gibi Zelda benzeri Anodyne bu hafta sonu ücretsiz

POTG biraz daha erken bitemez miydi? Overwatch’tan

Aşırı İzleme 2 topluluk bu değişikliklerin her birini bir gelişme olarak görmese de, orijinal oyunun neredeyse her yönüne çok sayıda yeni içerik ve benzer değişiklik listesi getirdi. Ham oyun söz konusu olduğunda, muhtemelen yapılan en önemli değişikliklerden biri, 6 oyunculu takımlardan sadece 5 oyunculu takımlara geçiş olmuştur. Daha küçük takım boyutları, takım çalışmasına daha fazla önem veriyor ve teoride oyuncuların takım öldürmelerini artırmasını kolaylaştırıyor olsa da, birçok taraftar, oyun nedeniyle daha önemli hale gelen tank kahramanlarındaki değişikliklerle gelen sonuçlara ilişkin çekincelere sahip. şu anda takım başına sadece bir tane var.

Çoğu oyuncu, oyun formülündeki bu değişiklikle genel olarak daha rahat hale gelse de, çevreleyen birkaç başka sorun var. Aşırı İzleme 2 şu anda, dereceli oyun modlarında zayıf eşleştirme ve hayranlar arasında çılgınca popüler olmayan mağaza fiyatları dahil. Oyun ikinci sezonunda hala güçlü bir şekilde devam ederken, hayranlar Blizzard’ı bazı oyuncuların en acil endişelerini daha iyi ele almaya çağırıyor.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Overwatch 2: En Sağlıklı 7 Karakter

OKU  Kederle ilgili bu bağımsız oyunda öldünüz ve Death Stranding canavarları tarafından takip ediliyorsunuz

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.