Oyun Haberleri

Bu inanılmaz Hitman 2 hızlı koşuları, sizi bir suikastçının uçabileceğine inandıracak

Bu inanılmaz Hitman 2 hızlı koşuları, sizi bir suikastçının uçabileceğine inandıracak

Övünmek istemem ama Hitman’da oldukça iyiyimdir. Her türlü seviye ustalığına sahibim, bir sürü patlayan doodad’a sahibim ve son oyunlardan herhangi bir haritada güvenilir bir Silent Assassin derecelendirmesi yapabilirim. En azından, yaklaşık 45 dakika öncesine kadar, 1000 $’lık bir Hitman 2 hız koşusu mücadelesinin girişlerini izlemeye başlayana kadar ben de öyle düşünüyordum. (yeni sekmede açılır), Atrioc adlı bir YouTuber tarafından oluşturulmuş ve barındırılmıştır. Şimdi yetersiz yeteneklerimin hiçbir şey ifade etmediğini anlıyorum ve hemen utanç içinde emekli olacağım.

Kurulum şuydu: Atrioc, Hitman speedrunner ve sözleşme yaratıcısı davidredsox’u seçti (yeni sekmede açılır) Hitman 2’nin Miami haritasının sınırları içinde yapabileceği en “şeytani derecede zor” Silent Assassin sözleşmesini bir araya getirmek için. Sonuç, beş hedef etrafında dönen bir görevdi: Miami’nin Tamircisi, Medic, A/V Guy, Jogger ve Lazy Guard.

Bu adamların hepsi ya ulaşılması zor, göze çarpmadan öldürmesi zor, etrafta dolaşmaya eğilimli ya da üçünün bir kombinasyonu. Ve haritanın her yerine dağılmış durumdalar. Speedrunners’ın en iyi koşularını sunmaları için yedi günleri vardı; birinci, ikinci ve üçüncü sırasıyla 500 $, 200 $ ve 100 $ artı fazladan 200 $ yaratıcılık ödülü aldı.

Sonuçlar eşit derecede saçma ve etkileyiciydi. Sergilenen koşucular, oyunun var olduğunu bile bilmediğim yönlerinden yararlanıyor, yüz yılda başaramayacağım hassas bir hassasiyet ve hassas zamanlama ile kapari çekiyor. Hepsi oldukça harika – Hitman’ın görev zamanlayıcısının 24 saatten sonra (teknik) 47 saniyelik bir sürede sıfırlandığı gerçeğini kötüye kullanan adama seslenmeliyim – ancak ikinci sıradaki koşuya özel olarak değinilmelidir. TuplaPekoni tarafından. Koşucu, Ajan 47’yi kırık bir keman ve uzaktaki bir mayın kullanarak yörüngeye fırlatmayı başardı ve onlar Dünya’ya geri dönerken keskin nişancı üçlü öldürme için mükemmel bir fırsat yarattı.

Bağlamda çok daha anlamlı değil, ne kadar etkileyici olursa olsun, bu yüzden Atrioc’un her çalıştırmaya giren tekniklere ilişkin açıklamaları için etrafta dolaşmaya değer. Speedrunner’ların videolarının her birinde tam olarak ne yaptığını öğrenmek ve Hitman’ın mekanik dünyasını oluşturan çeşitli garip sistemler hakkındaki anlayışınızı derinleştirmek için harika bir fırsat.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hala AM4 mobo mu kullanıyorsunuz? Güçlü 16 çekirdekli AMD Ryzen 9 5950X'in fiyatı bu Başkanlar Günü anlaşmasıyla 380 dolara düştü