Moda

Paris Couture Week’te sosyetenin gözdeleri hangileri ön sıralarda parladı?

Paris Couture Week'te sosyetenin gözdeleri hangileri ön sıralarda parladı?

Paris Couture Haftası sona yaklaşırken, çok cennet gibi haute couture’ün ışıltılı yeni sezonunu başlatmışken, imrenilen ön sırayı süsleyen aynı derecede göz kamaştırıcı duayenlere bir göz atmanın zamanı geldi. Prensesler, Kontesler ve moda mirasçıları akın etti topluca tertemiz lezzetlerin rüya gibi tatlılarına ilk tanık olmak için aşk şehrine bilgi birikimi Chanel, Dior ve Valentino gibi isimlerden.

Beatrice Borromeo’dan (Dior’un en gözde çiçeklerinden oluşan kremsi bir karışım), rock’n’roll filizine ve eskisine kadar Tatler kapak yıldızı Ella Richards, Bourbon-İki Sicilya Prensesi Camilla, Castro Düşesi ve iki kızı Prenses Maria Carolina ve Prenses Maria Chiara ile Armani Privé’de İtalyan aristokrasisinin üçlüsü aracılığıyla – Ocak ayında Paris her zaman toplumun en görkemli stil yıldızları.

Ama belki de hepsinden en büyüleyici olanı, geçen yıl Le Bal’da ilk kez sahneye çıkışının ardından dünyayı büyüledikten sonra, en prestijli etkinliklerde bir dizi kez sahneye çıkan Kontes Lara Cosima Henckel von Donnersmarck’tı; kendisi de podyuma çıkmadığı zamanlarda elbette. .

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Julia Roberts, George Clooney'nin yüzüne sıvanmış özel dikim bir elbise giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir