Oyun Haberleri

AMD’nin sanatçılara ve geliştiricilere yönelik ‘Sıkıştırıcı’ aracının adını The Governator’ın kendisinden, Arnold Schwarzenegger’den aldığı ortaya çıktı

Arnold Schwarzenegger in a holiday advert for world of tanks

Arnold Schwarzenegger, “Avusturya Meşesi” lakaplı bir vücut geliştirmeci olarak dünya sahnesine girişinden, birden fazla Bay Olympia şampiyonluğu kazanmasına, muazzam bir Hollywood kariyerine ve sonunda Hollywood’un statüsüne yükselişine kadar uzun ve çeşitli bir kariyere sahip bir adamdır. Kaliforniya Valisi.

Bununla birlikte, bir dizi dijital sanat sıkıştırma aracının isimlendirilmesinde ilham kaynağı olduğu ortaya çıktığı için, etkileyici koleksiyonuna yeni bir başlık daha eklemiş olabilir.

Eski Intel ve AMD grafik şefi Raja Koduri bu küçük bilgiyi bir anda paylaştı son tweetBu, o zamanki ATI yazılım mühendisi Seth Sowery’nin, Schwarzenegger’in ünlü takma adına atıfla, artık AMD’ye ait olan araç seti için “Compressonator” adını icat ettiğini ortaya koyuyor. 2003 yılında Kaliforniya’nın 38. Valisi olduğunda “Vali” olarak biliniyordu.

Arnold Schwarzenegger ile bir dizi sıkıştırma aracı arasında çok az benzerlik var (bunu “yazmayı hiç düşünmediğim şeyler” klasörüne ekleyeyim), ancak programın uzun raf ömrü göz önüne alındığında bir noktada kullanılmış olması muhtemeldir. adamın kendisini tasvir eden varlıklarla çalışın.

Sonuçta Arnie’nin benzerliğinin, World of Tanks’ta bir tank komutanı olarak yakın zamanda kullanılması da dahil olmak üzere, her türlü dijital medyada yer alma konusunda uzun bir geçmişi var.

Bir sonraki makineniz

Oyun bilgisayarı grup çekimi

(Resim kredisi: Gelecek)

En iyi oyun bilgisayarı: En iyi önceden oluşturulmuş makineler.
En iyi oyun dizüstü bilgisayarı: Mobil oyunlar için harika cihazlar.

Oyun derneği, Vali olarak görev yaptığı süre boyunca bir kanun tasarısını imzaladığı için, özellikle medyadaki “şiddet veya kargaşa” tasvirleriyle ilgili olarak onun konuyla ilgili bazı görüşlerini hatırlayanlarınız için sürpriz olabilir. Şiddet içeren video oyunlarının 17 yaşın altındaki kişilere satışını veya kiralanmasını yasaklamayı amaçlayan yasa.

Tasarı daha sonra şiddet içeren video oyunları ile çocuklara yönelik yaralanmalar arasındaki bağlantıya dair kanıt bulunmadığı gerekçesiyle federal bir yargıç tarafından bloke edildi.

OKU  Elden Ring Streamer Oyunu Oynamak İçin Beyin Aktivasyon Komutlarını Kullanıyor

Bu son haberin onu sandalyesinden düşürmesi pek mümkün olmasa da, Avusturyalı kaslı adam artık başka bir kültürel zafere daha imza atabilir ve bunların hepsi ATI’nin baş döndürücü günlerindeki biraz şakacı maskaralıklar sayesinde oldu. Bu güzel referansın Wendy’nin “Baconator” çizburgerinden önce mi yoksa sonra mı geldiği belli değil, ama en azından benim aklımda oraya ilk ulaşan Kompresör’dü.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.