Oyun Haberleri

Pokemon Hayranı Hitmontop İçin Paradoks Formu Tasarladı

Pokemon Paradox Hitmontop

A Pokemon Kızıl ve Menekşe hayran, Hitmontop’un Paradox formuna ilişkin fikirlerini paylaşıyor. Son birkaç Generations of Nintendo’nun hit serisinde, çeşitli cep canavarları için bir dizi yeni versiyon tanıtıldı. Buna Ultra Canavarlar gibi Pokemon ve daha yaşlı yaratıklara hayat veren bölgesel varyantlar dahildir.


yılında tanıtılan bir tür cep canavarı Pokemon Kızıl ve Menekşe Paradox Pokemon’du. Bu yaratıklar, Tyranitar ve Donphan gibi mevcut cep canavarlarının geçmiş veya gelecekteki versiyonlarıdır. Bir hayran, Dövüş Tipi Hitmontop’un kendi Paradox versiyonunu yarattı. Pokemon Altın ve Gümüş.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Pokemon Scarlet ve Violet Fan, Scolipede için Şık Paradoks Formu Oluşturuyor

rc1246 adlı bir Reddit kullanıcısı, Paradox Hitmontop’un bir görüntüsünü paylaştı. Pokemon Kızıl ve Menekşe. Pokemon, vücudunun alt kısmından çıkan bir dizi çiviye sahiptir ve bunların çoğu çeşitli mor tonlarına sahiptir. Cep canavarının çivili ayak parmakları pençelerle değiştirilmiş, gözleri ise sarıya çevrilmiştir. rc1246’ya göre, Paradox tasarımları Hitmontop’un piyasaya sürülmesinden önce önemli değişiklikler gören beta sürümüne dayanıyordu. Pokemon Altın ve Gümüş. Yaratık uğursuz görünüyor ve yeni bir Paradox formu olarak oyunlara harika bir katkı olacak.

Paradox Hitmontop ama pokemon’un beta tasarımına dayanıyor

OKU  Tesla resmi Steam entegrasyonunu başlattı

Reddit kullanıcıları, rc1246’nın yaratılışına biraz sevgi gösterdiler, bu da birkaç kişinin Paradox Pokemon için isim vermesine yol açtı. Bir yorumcu, cep canavarına istatistikler vererek onu Protosentez yeteneğine sahip bir Dövüşçü/Karanlık Tip yaptı. Bazı oyuncular, geçmiş Paradox formlarının Pokemon’un oyunlara girmeyen beta tasarımlarına dayanmasını seveceklerini belirttiler ve bir hayran siyah beyaz bir renk şemasına sahip olduklarını öne sürdü. Rc1246, Hitmontop’u en son teknolojiye uyarlayarak harika bir iş çıkardı. pokemon Kolayca sığabilecek bir cep canavarı yaratarak üretim.

Rc1246, potansiyel Paradox Pokemon için bir dizi fikir buldu. Bu, Raichu ve Sharpedo gibi cep canavarının yeni versiyonlarını içerir. Paradox Hitmontop’a benzer şekilde, sanatçının yaptığı bazı kreasyonlar, Paradox Garchomp fikirleri gibi Pokemon’un beta sürümlerine dayanıyordu. Rc1246, oyunlarda zaten var olan çeşitli yaratıkların olası alternatif biçimleri söz konusu olduğunda, bir süredir alakalı olmayan bir dizi cep canavarını geri getirebilecek çok fazla potansiyel olduğunu göstermiştir. Game Freak, umarım Paradox Pokemon’u genişletecek ve serinin hayranlarının keyif alabileceği yaratıkların geçmiş ve gelecek harika versiyonlarını yaratacak.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet’ten İtibaren Hala Kullanılmayan Her Tür Komboyu Keşfetmek

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Steam subreddit birdenbire tamamen gerçek buhar ve buharlı trenlerle ilgili hale geldi.