Oyun Haberleri

Twisted Metal TV programı fragmanı, Twisted Metal TV programı için beklentilerimi yükseltmedi

Twisted Metal TV programı fragmanı, Twisted Metal TV programı için beklentilerimi yükseltmedi

Peacock’a özel Twisted Metal şovu Pazartesi günü bir fragman yayınladı ve arabalar, silahlar ve keskin bin yıllık yazılarla dolu. Deadpool & Zombieland yazar/yapımcıları Paul Wernick ve Rhett Reese’in buluşu olan Twisted Metal’de Avengers yıldızı Anthony Mackie, Brooklyn Nine-Nine’dan Stephanie Beatriz ve AEW’den Samoa Joe’nun poster boy Sweet Tooth’u (seslendiren Arrested Development’tan Will) oynadığı göz alıcı bir oyuncu kadrosu var. Arnett).

Adın ötesinde, bu yeni seri ile eski oyunlar arasında çok fazla bağ dokusu yok. Twisted Metal, PlayStation enkarnasyonlarında, sadist ucubelerin ve katillerin sihirli bir maymunun pençesine dilek dileme şansı için onu kapı dışarı ettiği bir arena dövüşçüsüydü. Bunların hepsi, normal görünen arabalarla daha ucuz, kıyamet sonrası bir estetik için kaçınıldı.

“Bunlardan biri” olarak adlandırmayı sevdiğim bir fragmanın tüm özelliklerine sahip: Mevcut bir fikri mülkiyete ve ekrandaki aksiyona göre zamanlanmış büyük bas orkestra davullarıyla remixlenmiş lisanslı bir parçaya kesilmiş bir fragmana gevşek bir şekilde dayanıyor. herkesin kötü şakaları anladığından emin olmak için keser. Millet, “vergi silme” veriyor.

Yine de, bu sadece bir fragman ve bu hafta başlarında yeni Indiana Jones’u yakaladıktan sonra aşırı kinizm azaldı, bu yüzden Twisted Metal’in 27 Temmuz’da on bölüm yayınlandığında sürpriz bir hit olma şansı var. yeni bir Twisted Metal oyun geliştirme aşamasında ve diğer PlayStation münhasırlarının ardından takip ediyor ve sonunda PC’ye gidiyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Beat 'em up'ların kralı, 300'den fazla ince ayar ve değişiklik içeren büyük bir yama alıyor