Oyun Haberleri

Pokemon Hayranı Ticaret Kartlarını Saklamak İçin Etkileyici Rayquaza Kutusu Oyuyor

pokemon - rayquaza in pokemon the series sun and moon anime

A pokemon hayranı, ticaret kartı koleksiyonlarını tutmak için güzel bir ahşap Rayquaza kutusu oydu. pokemon figürinler, pelüş oyuncaklar ve ticaret kartları gibi çok çeşitli diğer medyaların da hayranlarını yalnızca ana oyun serileriyle eğlendirmediği dünyanın en büyük medya franchise’larından biridir. pokemon taraftar günü


Dünyası pokemon ticaret kartları, etkileyici miktarlarda satılan kartlardan pokemon kartlar insanlar tarafından çalınıyor. pokemon kartlar ayrıca dünyanın dört bir yanındaki özel koleksiyoncuları cezbeder ve kendi rekabet ortamlarına sahiptir. Oyuncular ve koleksiyonerler en iyisini elde etmek için hiçbir çabadan kaçınmazlar. pokemon koleksiyonları için ticaret kartları. Birçok kartın varyantları da vardır ve bu varyantlar güzel kartlar oluşturur. pokemon değerlerini büyük ölçüde artırabilecek kart çizimleri.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Fanı Bir ‘Oyuncu’ Snorlax’ın Komik Animasyonunu Yapıyor

Kullanıcı FrigginBoomT, Reddit’te ahşap oymacılığını gösteren videoyu paylaştı. Jumanjisaklamak için stil kutusu pokemon ticaret kartları. Kutunun ortasında, Groudon ve Kyogre’nin ustası olan güçlü 3. Nesil Ejderha tipi Pokemon Rayquaza oyulmuştur. Rayquaza, güçlü bir bakışla ortaya çıkar ve bir şekilde stilize edilir. Ejder topuShenron’dan. Rayquaza’nın yanı sıra, Pikachu ile birlikte Kanto başlangıçlarının son formları olan Venusaur, Charizard ve Bulbasaur var. Rayquaza gibi, dört Pokemon da eşit derecede güçlü görünümlerle ortaya çıkıyor. Kullanıcı ayrıca kutunun altında ve üstünde Unown bulunan bir dizi Pokeball oymuştur.

OKU  Favori bütçeli 4060 oyun dizüstü bilgisayarımız sadece 1.000$'a satışta

FrigginBoomT’un gönderisi pokemon subreddit, en güçlü rekabetçi Pokemonlardan birinin güzel bir sanat eserinde tasvir edilmesini onaylayan kullanıcılardan 2.000’den fazla oy aldı. Gönderiye yapılan yorumlar arasında bir kullanıcı filmi hatırladı. Jumanji 1995’te Robbie Williams’ın başrol oynadığı ve bu özelliğin hayvanlar yerine Pokemon kullanmasının nasıl bir şey olacağı hakkında bir teori geliştirdi. FrigginBoomT uzmandır pokemon ahşap oymalar yapıyor ve bunları el yapımı ürünlere odaklanan bir site olan Etsy’de satıyor.

Rayquaza, FrigginBoomT tarafından yapılan ahşap heykelde, heybetli görünümünü ve içindeki önemini vurgulayan güzel bir işleme aldı. pokemon evren, ikonik bir referans dokunuşuyla Jumanji. Bu güzel ahşap kutu, Rayquaza’nın bazı nadir ürünleri için harika bir arkadaş olur. pokemon kartlar. FrigginBoomT tarafından üretilen sanat, dünyaya bir kez daha hatırlatıyor ki, yaratıcılık söz konusu olduğunda, pokemon topluluğu neredeyse her durum için geniş bir fikir cephaneliğine sahiptir. Sonuç, büyük bir çalışma grubudur. pokemon dünyanın en sevilen isimlerinden biri.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet’s Elite Four, Önceki Nesiller Kadar Etkileyici Değil

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.