Oyun Haberleri

Destiny 2 Lightfall Damage Bug, Oyuncuları Dünyadaki İlk Baskın Öncesinde Endişeli Bırakıyor

destiny 2 framrate damage bug

Hayranlar, içindeki yeni içeriği deneyimlemeye devam ettikçe Kader 2 Işık Düşüşü ve karşılık gelen Defiance Sezonu, bir düşman hasarı hatasıyla ilgili eski bir sorun, görünüşe göre daha da kötüleşti. Lightfall’ın lansmanından sonra Bungie, beraberindeki yama notlarını yayınlayarak, Lightfall’a büyük miktarda değişiklik ve ince ayar getirdi. Kader 2. Bununla birlikte, güncellemenin en tartışmalı parçalarından biri, güç sınırları sayesinde içeriği ve etkinlikleri daha zor hale getiren ve oyuncuların düşmanları alt etmek için aşırı seviye atlamasını engelleyen zorluktaki artıştı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Zorluk ayarlamalarının yanı sıra, oyuncular ayrıca Lightfall’da 1600’de başlayan ve 1810’a giden yeni bir Güç Seviyesi tırmanışıyla karşı karşıya kaldılar. daha zorlu rakipler. Bununla birlikte, Threshers, Cabal Psions ve bir zamanlar yem olduğu düşünülen daha fazlası gibi bazı düşmanların düpedüz tehditkar oldukları kanıtlanmıştır. Daha ayrıntılı incelemede, uzun süredir devam eden kare hızı hasarı hatasının bir kez daha başını kaldırdığı görülüyor.

İLGİLİ: Destiny 2 Oyuncusu 100 Dip Dolar Topladı ve Hepsini Silebilir

Twitter gibi yerlerin içindeki çevrimiçi konuşma ve Kader 2 subReddit, aslında Lightfall genişlemesinden en az birkaç yıl önce gelen bir sorun olan kare hızı hatası etrafında toplanmıştır. Temel olarak, bu hata belirli Kader 2 düşmanları oyuncunun kare hızına göre, 60 FPS’ye sahip oyunculara karşı 30 FPS’ye sahip oyunculara karşı daha sert vuruş yapmalarını sağlar. Bu, hayranların bir süredir düzeltilmesini istediği bir sorun, ancak Neomuna’daki Cabal halka açık etkinliği, uçan Thresher’ın oyunculara sık sık tek atış yapması sayesinde bir angaryaya dönüştüğü için Lightfall’da daha belirgin hale geldi.

OKU  Kolombiyalı bir Yargıç, bir davanın karara bağlanmasına yardımcı olması için ChatGPT'yi kullandığını iddia ediyor

Bununla birlikte, hayranlar bu hasar sorununun World First şampiyonluk yarışına bir engel oluşturabileceğinden endişe ederken, endişeler 10 Mart’ta önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan en son Lightfall baskını olan Root of Nightmares’a döndü. İnsanların bu sorunun gerçekte ne kadar yaygın olduğunu merak etmesine neden oldu ve ne yazık ki Bungie, bu noktaya kadar konu hakkında büyük ölçüde sessiz kaldı. Yarıştan önce bir düzeltmenin gelmeyeceği açık, bu nedenle kare hızı hasar hatasının yanı sıra zorluk artışı nedeniyle baskının ne kadar zorlaştığını görmek ilginç olacak.

Hasar hatası şimdilik devam edecek olsa da Bungie, Root of Nightmares lansmanından önce adil ve dengeli bir yarış sağlamak için oyunu hazırlamakla meşguldü. Bungie, oturum açma sorunlarındaki artışı azaltmak için API gibi bazı entegrasyon özelliklerini zaten devre dışı bıraktı. Ek olarak, hasarla ilgili hatalar nedeniyle birkaç egzotik de devre dışı bırakıldı ve Bungie’nin tahmin ettiğinden çok daha sert vurmalarına neden oldu.

Kader 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Destiny 2’nin Lightfall’u Bir Yıl Boyunca Bir Kampanya Olmamalı

OKU  Nickelodeon All-Star Brawl 2'nin son karakter tanıtımında güçlü ateş bükücü Azula'nın Stimpy'yi nasıl dövdüğünü izleyin

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.