Oyun Haberleri

Razer’in ilk çalışırken değiştirilebilir mekanik klavyesi, anahtarları karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır

Opening the Steam Deck up for an SSD upgrade.

Gerçekten mekanik klavyelerle ilgilenen biriyle tanıştınız mı? Bilirsin, Gerçekten içine mekanik klavyeler? 5 pimli anahtarlar, dokunsal tuş vuruşları ve zanaatkar Pokémon tuş başlıkları arasındaki ödünleşimler hakkında kulağınızı patlatabilirler. Eminim Razer’ın yeni klavyesi hakkında söyleyecek bir şeyleri vardır.

BlackWidow V4 75%, klavyeyi sökmek veya herhangi bir lehim sökme işlemi yapmak zorunda kalmadan yalnızca tuş başlıklarını değil, gerçek anahtarları da değiştiren Razer’ın ilk çalışırken değiştirilebilir mekanik klavyesidir.

Razer BlackWidow V4 75%, bu yılın başlarında kontrol ettiğimiz BlackWidow V4 Pro’nun on anahtarsız daha küçük bir versiyonudur. Aynı zamanda, daha büyük kuzeninden, önceden yüklenmiş turuncu anahtarlarını sadece Razer anahtarlarına değil, bazı heyecan verici olanaklara kapı aralayarak seçtiğiniz anahtarlara değiştirebilme özelliğiyle de farklıdır.

V4’ün harika yanı, soketli PCB’sinin herhangi bir mekanik 3 veya 5 pimli anahtarı barındırabilmesidir. Bu BlackWidow, kartın tamamen siyah alüminyum tasarımından memnun olduğunuzu varsayarak, farklı anahtarlar ve tuş başlıkları ile denemeler yapmanız için bir temel görevi görür.

Ama hey, sıkıcı bir siyah klavyenin güzel görünmesini sağlayan şey nedir biliyor musunuz? Gülünç tuş başlıkları.

V4’ün %75 form faktörü vardır, yani genellikle sağ tarafta bulacağınız on tuşlu Numpad kesilir. Yalnızca tam boyutlu klavyelerde çalıştıysanız, daha dar boyutlara alışmak biraz zaman alacaktır, ancak bunun yararı, biraz daha fazla masa alanı kazanmanızdır.

(İmaj kredisi: Razer)

Çalışırken değiştirilebilir anahtarların yanı sıra, BlackWidow V4 75%, 8000Hz yoklama hızı, tam RGB ve medya tuşları gibi şık bir mekanikten bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Razer BlackWidow V4 75% şimdi Siyah rengiyle 189,99$’a alınabilir. Gelecek ay, Razer 199.99$’a satılan beyaz bir model piyasaya sürüyor. Razer’ın BlackWidow V4 klavyelerinden herhangi birine çalışırken değiştirilebilir özelliği verip vermediği konusunda bir bilgi yok, ancak gözümüzü dört açacağız.

Steam Deck incelemesi: Valve’ın el bilgisayarı hakkındaki kararımız.
En iyi Buhar Destesi aksesuarları: Giyin.
Buhar Destesi pil ömrü: Gerçek pil ömrü nedir?

OKU  Eski Respawn Geliştiricileri Yeni Studio Wildlight Entertainment'ı Duyurdu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.