Oyun Haberleri

Yılın en umut verici nişancı oyunlarından biri olan Meet Your Maker’ın açık betası Şubat’ta

Yılın en umut verici nişancı oyunlarından biri olan Meet Your Maker'ın açık betası Şubat'ta

Behavior Interactive’in Yapıcınızla Tanışın (yeni sekmede açılır)Eşzamansız bir “birinci şahıs inşa etme ve yağma oyunu”, 2023’ün en umut verici FPS’leri listemizde yer aldı (yeni sekmede açılır) bu ayın başlarında ve çok yakında kendiniz deneyebileceksiniz. Stüdyo bugün, bir haftalık açık betanın 6 Şubat’ta Steam’de başlayacağını duyurdu.

Ağustos 2022’de duyurulan Meet Your Maker, insanlığın son kalıntılarının insanlığı gerçekten kurtarabilecek kaynakların kontrolü için savaştığı kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Yüksek sesle söylediğinizde kulağa aptalca geliyor ama bu gerçekten insan doğasının özeti, değil mi?

Her neyse, pratik açıdan aşağı inen şey aslında iki bölümlü bir oyundur: Eşyalarınızı korumak için bir üs inşa etmek ve güçlendirmek ve ardından eşyalarını çalmak için diğer oyuncuların üslerine baskın yapmak. Ancak merak etmeyin, bahisler çok yüksek değil: Oyuncular seviyenizi geçtiğinde aslında hiçbir şey kaybetmezsiniz. Aslında, ilerleme kısmen oyuncuların seviyeleri eğlenceli veya yaratıcı oldukları için ödüllendirmesine bağlıdır. Çeşitli sinsi ve korkunç tuzakların yanı sıra, silahlı muhafızlar yerleştirebilecek ve ardından “yenilikçi bir AI kayıt sistemi” kullanarak onları özelleştirilmiş devriye rotaları ile kurabileceksiniz.

Açık beta, sonbaharda gerçekleştirilen kapalı beta testine göre bir dizi değişiklik ve iyileştirme içerecek:

Yeni sosyal ve ilerleme sistemleri:

  • Şampiyon Karakolu: İyi performans gösteren Outpost’ları öne çıkaran küratörlü bir sistem
  • Sosyal Baskın: Sosyal baskın menüsü, oyuncuların Sosyal aktif duruma ayarlanmış karakolları aramasına ve baskın yapmasına izin verecek
  • Sıralama: Oyuncular, Dünya Haritasında Karakollara Baskın Yaparak ve Karakolları Etkinleştirerek Sıralama Puanları kazanır

Yeni Bina özellikleri:

  • Sürükle ve bırak: İnşa ederken, oyuncular aynı türden birkaç bloğu aynı anda hızlı bir şekilde yerleştirebilir.
  • Tuzak Aralığı Önizlemesi: İnşa ederken, oyuncular tuzak aralığını / etki alanını gösteren bir önizlemeyi tetikleyebilir
  • Hepsini sil: Oyuncular inşa ederken blokları ve diğer öğeleri aynı anda silebilir
OKU  Advance Wars benzeri taktik oyunu Wargroove bir devam oyunu alıyor ve evet, zırhlı yavrular geri döndü

Behavior Interactive, beta sürümünde ayrıca eşleştirme, öğreticiler, onarım sistemi, kullanıcı arayüzü ve diğer sistemlerde bir dizi iyileştirme bulunacağını söyledi.

Geliştiriciler, Twitch’teki bir canlı yayınla Meet Your Maker’ın neyle ilgili olduğuna daha yakından bakacaklar (yeni sekmede açılır) bu, açık beta başlangıcından bir saat önce, 11:00 ET’de başlayacak. Stüdyo, “Neredeyse tüm akışın saf oynanışa adanmış olduğu, oyunla ilgili hızlandırılmış bir kursu dört gözle bekleyebilirsiniz” dedi.

Açık betaya katılan herkese, tam oyunda sergilemeleri için ücretsiz bir “Chimera’s Choice” çıkartması verilecek. Meet Your Maker, 4 Nisan’da başlayacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.