Oyun Haberleri

Human: Fall Flat’i hatırladınız mı? 40 milyondan fazla insanın ödeme yaptığı ortaya çıktı

A clip showing a Human Fall Flat avatar crashing into a wall.

Titreyen platform oyunu Human: Fall Flat (yeni sekmede açılır) 2016’da çıktı ve harika fizik, rüya gibi yüzen dünyalar ve çok oyunculu desteğin karışımı, hızla bir izleyici bulduğunu gördü. Bu oyunu sevenler buna bayılıyor ve bu, yapılabilecek bazı bariz karşılaştırmalardan (Fall Guys gibi) çok daha özgür ve rahatlatıcı bir deneyim.

Yıllar önce oynadım ve yeterince beğendim, ancak yeni bir basın açıklaması (yeni sekmede açılır) yayıncı Curve’den ağzım açık kaldı. Bu oyun ‘temiz bir indie platform oyunu’ olarak radarımdaydı, ancak yayınlanmasından bu yana geçen yedi yıl boyunca Human: Fall Flat dünya çapında 40 milyondan fazla kopya sattı. Bu, çeşitli vitrinlerde genellikle yaklaşık 20 ABD Doları’na satılan ücretli bir oyundur ve görebildiğim herhangi bir akış hizmetinde değil, bu nedenle düzenli satış indirimlerine izin vermek bile çok fazla jelibon demektir. Bununla nakit demek istiyorum.

Human: Fall Flat’in yaratıcısı ve No Brakes Games’in CEO’su / kurucusu Tomas Sakalauskas, “Human: Fall Flat’i bu kadar harika yapan şey topluluğumuzdur” dedi. “Hayranların tüm desteğini gerçekten takdir ediyoruz ve dünya çapında 40 milyondan fazla insanın oyunumuzu deneyimlemesine şaşırdık.”

Curve Games COO’su Gary Rowe, “Curve, No Brakes Games ile ilk tanıştığında, Human: Fall Flat’in özel bir şey olduğunu biliyorduk,” dedi, “ancak yıllar boyunca destek vermeye devam eden hayranların coşkusu ve tutkusu bizi hayrete düşürdü. ilginç yeni seviye fikirleriyle oyun. Dahil olan herkesle son derece gurur duyuyoruz.”

Devam eden bu başarının nedenlerinden biri, oyuna ücretsiz olarak eklenen sürüm sonrası içeriğin güvenilir ritmi olabilir ve satış rakamları, dolu endüstriyel bir ortam ekleyen en son eklenen Copper World’ün hemen ardından sıcak geliyor. devasa makineler, çeşitli ölümcül tuzaklar ve geliştiricilerin oyunun şimdiye kadarki en zorlu içerikleri olarak adlandırdığı şeyler. İnsan: Fall Flat dışında her şeyi yaptı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  300.000 $ değerinde TCG kartları çalan şüpheli hırsızlar, Gen Con soygunu sırasında kendi kart oyunlarının ürünlerini giymiş olabilir.
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir