Oyun Haberleri

Yeni LittleBigPlanet Mobile Spinoff Ultimate Sackboy Çıkış Tarihini Aldı

artwork for ultimate sackboy

için çıkış tarihi açıklandı. Nihai Sackboybir sonraki mobil yan ürün Minik Kocaman gezegen franchise. Son ana hat girişinden bu yana sekiz yıldan fazla bir süre sonra, Minik Kocaman gezegen dizi, birden çok yan ürünü tarafından gerçekleştirilmiştir.


Orijinal Minik Kocaman gezegen 2008’de piyasaya sürüldü ve seriye PS3’ün en iyi birinci taraf oyunlarından biri olarak başladı. Sonraki oyunlar olumlu karşılandı, ancak seri, son ana hat girişinden bu yana nispeten sessiz kaldı. KüçükBüyük Gezegen 32014’te yayınlandı. Serinin orijinal geliştiricisi Media Molecule, serinin ardından odak noktasını diziden uzaklaştırdı. KüçükBüyük Gezegen 2 Oyunda geliştirmeye öncelik vermek rüyalar 2020’de piyasaya sürülen ve Minik Kocaman gezegenoyun yaratmaya güçlü bir vurgu yaptı. rüyalar oyuncular tarafından gerçekten etkileyici şekillerde kullanıldı, güçlü bir örnek, yeniden yaratan bir oyuncu. Halo Sonsuz içinde rüyalar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Sackboy: A Big Adventure, God of War Ragnarok’tan Uyarlanan Kostümler Ekliyor

yeni bir ana hat Minik Kocaman gezegen oyunu hayranlardan uzun bir talep oldu, ancak dizi, bir dizi yan başlık sayesinde sessiz olmaktan çok uzak. Sackboy’un oyuncu karakteri, PS5 için lansman oyunlarından biri olduğu için spot ışıklarında bolca zaman geçirdi. Sackboy: Büyük Bir Macera paskalya yumurtaları içeren Minik Kocaman gezegen uzun süredir hayranların alması için. Hayranlar neyse ki bir sonraki için daha fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. Minik Kocaman gezegen kopup fırlamak. Bu sonraki giriş Nihai Sackboy21 Şubat’ta mobil cihazlar için piyasaya sürülen oynaması ücretsiz bir koşucu oyunu.

OKU  Elden Ring Streamer Oyunu Oynamak İçin Beyin Aktivasyon Komutlarını Kullanıyor

Geliştirici ve yayıncı Exient, çıkış tarihini açıkladı. Nihai Sackboy 18 Ocak’ta bir blog gönderisinde. Oyuncular artık Google Play Store’da oyuna ön kayıt yaptırabilirler. Tarz olarak eski bir mobil yan ürüne benzer. Minik Kocaman gezegen başlıklı Sackboy’u çalıştırın! Koşmak! Nihai Sackboy daha önce Sony’nin mobil geliştirici Savage Game Studios’u satın almasıyla görüldüğü gibi, PlayStation mobil oyunlar bölümünü genişletme çabalarının bir parçası gibi görünüyor.

Nintendo gibi şirketlerin aksine Sony, tarihsel olarak franchise’larını uzun vadeli desteklemedi. Pek çok PlayStation serisi, ne kadar başarılı olursa olsun, sona ermeden veya belirsizliğe gömülmeden önce yalnızca bir avuç başlığa sahip olacak. Bazı franchise’lar gibi Ölüm Bölgesi yaklaşık on yıldır uykuda ve diğer oyunlar gibi Kan yoluyla bulaşan ve Sipariş: 1886 yedi yıldan fazla bir süre sonra hiçbir zaman devam filmi veya herhangi bir takip almadım. Sony’nin mobil pazara açılmak için yaptığı son çabalarla, daha fazla PlayStation serisinin yeni bir nesil için ölümden dönebileceğine dair umut var.

Nihai Sackboy Mobil cihazlar için 21 Şubat’ta yayınlanacak.

DAHA: Yeni Bir LittleBigPlanet Oyunu Nasıl Görünebilir?

Kaynak: Exient

OKU  Colorful, en şirin küçük RTX 4060 Ti 16GB'ı piyasaya sürecek

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.