Oyun Haberleri

Resident Evil Hayranları Hangi Düşmanın En Korkunç Olduğunu Tartışıyor

Image from the Resident Evil HD remake showing a close-up of a Crimson Head.

hakkında inkar edilemeyecek bir şey Resident Evil oyunlar, sahip oldukları unutulmaz düşman ve patronların sayısıdır ve bazı hayranlar, özellikle hangilerini en korkunç bulduklarından bahsediyor. Hayatta kalma korku alanındaki en ikonik girişlerden biri olan Capcom’un amiral gemisi serisi, türe hakim olmaya devam ediyor. Franchise’ın kökleriyle bağını kaybetmiş gibi göründüğü bir dönem olsa da, birçok kişi son birkaç yılda işlerin tekrar yoluna girdiği konusunda hemfikirdir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Tür belirleyici olmasının yanı sıra, filmde pek çok korkunç an var. Resident Evil oyunlar. İkinci bölümdeki bir Licker ile ilk karşılaşmadan, 2017 yeniden başlatmasında Jack Baker’ın tamamen mutasyona uğramış biçimini almaya kadar, oyuncuların neredeyse derilerinden fırladığı birçok örnek var. Diziyi bu kadar sevilen yapan da kısmen bu. Eski oyunlar hikayeye ve diyaloğa daha çok B-filmi yaklaşımına yönelirken, hayranları korkutmaktan hâlâ sorumlu olan korku oyunlarıydı. Bu tür ikonik canavarların ışığında, bazı insanlar hangilerinin oyuncuları en çok korkuttuğunu bulmaya karar verdi.

İLGİLİ: Resident Evil 4 Remake, Yeni Game Plus Modunu Geri Getiriyor

The Gamer tarafından bildirildiği üzere, Reddit’teki son ileti dizisi şu soruyu soruyor: Resident Evil düşman en korkunç olandır. Konuyu başlatan kişi, MEI_K8, birkaç örnek verdi ve yüzlerce yorum, türler hakkında fikir verdi. TEKRAR bazı oyuncuları geceleri ayakta tutan yaratıklar. Regenerator ve Crimson Heads’den birkaç kez bahsedilirken, diğerleri Avcı’nın en korkunçlarından biri olduğunu söylüyor. MEI_K8’in insanlardan birkaç seçilmiş düşman arasından seçim yapmalarını istediği göz önüne alındığında, patronların hiçbirinden söz edilmiyor, hatta RE2 yeniden yapBay X. Ve tabii ki, kimse bundan çok korkmuş görünmüyor KöyLeydi Dimitrescu.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #655: 5 Nisan Çarşamba

Resident Evil 4'ten bir Regenerator'ı gösteren resim.

Reddit başlığında daha fazla resim bulunabilir.

Yenileyicilerin ve Kızıl Kafaların tartışmada sık sık yer alması şaşırtıcı değil. Resident Evil 4Regenerator kendini yenileme yeteneği ile oldukça ikoniktir, bu nedenle adı, onu çok çetin bir düşman yapar. Farkında olmayanlar için ikinci düşmanlar, hayata geri dönen normal bir zombinin mutasyona uğramış bir şeklidir. Yeniden canlandırıldıklarında, önceki formundan daha hızlı ve daha ölümcül bir düşman olan Crimson Head şeklini alırlar ve bu da onları, özellikle oyuncuyu kovalarken görüldüklerinde çok daha korkutucu hale getirir.

yeniden yapımı ile Resident Evil 4 yakında çıkacak, serinin yeniden başlatılmasının başarısından bahsetmiyorum bile, Capcom’un korku serisi oyununun zirvesinde. Daha aksiyon odaklı beşinci ve altıncı taksitlerle zorlu bir noktaya gelmiş olabilir, ancak geliştirici yapılan şeye geri dönüyor Resident Evil çok özel ilk etapta kesinlikle iyi bir hamleydi.

DAHA: “Gerekçelendirilmiş Kaydetme Noktası” Oyun Mecazının Açıklaması

Kaynak: Oyuncu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.