Oyun Haberleri

Söylentiler: Redfall Çıkış Tarihi Tekrar Ertelenebilir

redfall layla

Eşli vampir atıcı Redfall Son söylentilere göre, başka bir çıkış tarihi gecikmesiyle vurulabilir. Redfall Arkane Austin tarafından özel olarak geliştirilen, Bethesda’nın Arkane Studios’un bir sonraki oyunudur. Karşılaştırmalar yapmak Left 4 Dead, Redfall oyuncuların kendilerini çeşitli vampir canavarlarla karşı karşıya buldukları birinci şahıs nişancı oyunudur.


Redfall ilk olarak Xbox’ın E3 2021 sunumunun bir parçası olarak dünyaya tanıtıldı ve oyunu 2022’de Xbox Series X konsoluna özel olarak başlatma planları yapıldı. Ne yazık ki Xbox oyuncuları için Bethesda ikisini de ertelemek zorunda kaldı. Redfall ve yıldız alanı planlanan 2022 çıkış tarihlerinden, başlıkları belirsiz 2023 sürüm pencerelerine geri itiyor. Redfall henüz yeni bir somut çıkış tarihi almadı, ancak beklenenden daha geç çıkacak gibi görünüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Datamine, Redfall’un Beta Alabileceğini Öneriyor

Sektör içinden Okami, Redfall çıkış tarihi dahili olarak “yaklaşık 6 hafta” ertelendi. Okami artık inanıyor Redfall çıkış tarihi, daha önce beklendiği Mart veya Nisan ayının aksine, Mayıs ayında bir noktada olacak. Okami, neden olduğuna dair herhangi bir gerekçe sunmadı. Redfall çıkış tarihi erteleniyor, ancak “en iyisi olduğundan emin olduklarını” söylediler.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #715: 4 Haziran Pazar

Dan beri Redfall hiçbir zaman yeni bir genel çıkış tarihi olmadı, oyunun ne zaman bekleneceğine dair gerçek bir fikirleri olmadığı için bunun çok fazla hayranı üzmesi pek olası değil. Bu, sızan bilgilerin doğru olduğunu varsayarsak, aslında işleri daraltmaya yardımcı olabilir ve olup olmadığını görmek ilginç olacaktır. Redfall gerçekten de Mayıs ayında yayınlanır ya da yayınlanmaz. Ne zaman piyasaya sürülse, hayranlar bekleyebilir Redfall ilk gün Xbox Game Pass oyunu olarak piyasaya sürülecek, bu nedenle hizmetin aboneleri için heyecan verici bir zaman olmalı.

Daha fazla ilk gün Xbox Game Pass oyununu güvence altına almak, Microsoft’un Bethesda’yı ve ilişkili stüdyolarını satın almasının ana nedenlerinden biridir. Game Pass, benzeri kanıtlanmamış bir IP için son derece değerli olabilir. Redfall, kontrol etmek için tam fiyat ödemek zorunda olmadıklarından, daha fazla oyuncu denemek isteyebilir. Sadece bu değil, aynı zamanda bir Xbox Game Pass oyunu statüsü, oyuncuların kurulumunu çok daha kolaylaştırmalıdır. Redfall arkadaşlarıyla ortak oturumlar.

Redfall PC ve Xbox Series X için 2023’te piyasaya sürülecek.

DAHA: Redfall: Şimdiye Kadar Gösterilen Her Vampir Türü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.