Oyun Haberleri

Division 2 Oyuncusu Banjo Kazooie Paskalya Yumurtasını Buldu

banjo kazooie division 2 easter egg

Klasik Nintendo oyununa atıfta bulunan bir Paskalya yumurtası Banjo-Kazooie oynarken bir oyuncu tarafından keşfedildi Bölüm 2. Bu keskin gözlü oyuncu sayesinde bu gizli detayın yeniden keşfedilmesi, Tom Clancy başlığında bulunan diğer sürprizleri de hatırlatıyor.


Bölüm 2 oyuncuların oyun içinde bulduğu geçmiş Paskalya yumurtaları geçmişine sahiptir. 2019’da piyasaya sürülen oyundaki tüm sırların çoktan ortaya çıktığını düşünebilirsiniz. Üç yıl, bir oyunun haritasındaki çoğu gizli detayın keşfedilmesi için iyi bir süre olabilir. Bununla birlikte, oyunun bir oyuncusu için, daha önce fark etmedikleri bir ayı heykeli onları hoş bir sürprizle yakaladı ve bulduklarını, muhtemelen Paskalya yumurtasını da fark etmemiş diğer oyuncular için Reddit’te hemen paylaşmak istemelerine neden oldu. önceki.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: En İyi Ratchet and Clank: Rift Apart Easter Eggs

Abrakadaverus isimli bir Reddit kullanıcısı, oyun oynarken bir Paskalya yumurtası paylaşmak için r/Gaming’de bir gönderi paylaştı. Bölüm 2. Paskalya yumurtası, birçok oyuncunun en sevdiği banjo kullanan ayıya eğlenceli bir saygı duruşu niteliğindedir. Banjo-Kazooie. Abrakadaverus, Manning Ulusal Hayvanat Bahçesi’ni keşfederken haraç fark etti. Bölgede, banjo tutan ve sırt çantasında bir papağanı doğuran bir ayı heykeli, Nadir geliştirilen oyunun başlık karakterine açık bir referans olarak bulunabilir.

İle birlikte Banjo-Kazooie hala bugüne kadarki en iyi platform oyunlarından biri olmasına rağmen, Nintendo 64 oyununun fanatik bir hayranının bu karakteri diğer oyunları için neden eklemek istemesi şaşırtıcı değil. Banço bulmak için hayranlar. Serinin pek çok hayranı yıllardır Banjo ve kuş arkadaşı Kazooie’nin ya yeni bir oyunla ya da en azından yeniden yapılanmayla geri dönmesi için yalvarıyor.

OKU  Forspoken'ın İlk Saati Sızdı

Bu Paskalya yumurtası ilk kez fark edilmiyor olsa da, yıllar sonra oyun içinde hala eğlenceli bir keşif. Bölüm 2’ler 2019’da piyasaya sürüldü. Paskalya yumurtaları, oyunlarda haritaları keşfederken en eğlenceli keşiflerden bazıları olabilir. 1998’de çıkan bir oyun için, Banjo-Kazooie gibi daha yeni oyunların geliştiricilerine öncülük eden tutkulu bir takipçi kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Bölüm 2 gizlice de olsa karakterlere haraç ödemek.

Bölüm 2 şimdi PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

DAHA: The Division 2: Yeni Başlayanlar İçin 20 Profesyonel İpucu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir