Oyun Haberleri

Robocop: Rogue City ertelendi, ama en azından yeni bir oyun fragmanımız var

Robocop: Rogue City ertelendi, ama en azından yeni bir oyun fragmanımız var

Yaklaşan siber polis nişancı oyunu Robocop: Rogue City için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. (yeni sekmede açılır)ve ne yazık ki dört gözle bekleyenler için yeni bir çıkış tarihi de var: Beklendiği gibi Haziran’da çıkmak yerine, yayıncı Nacon bugün aslında Eylül’e kadar çıkmayacağını söyledi.

Bu şeyler devam ederken bu nispeten küçük bir gecikme, ama gerçekten daha çok ilgilendiğim şey fragman. Beni şaşırttığını söyleyemem: Dick Jones, Bob Morton ve Clarence Boddicker’ın öldüğünü bilmek (yeni sekmede açılır) belli ki eğlencenin bir kısmını alıyor ama benim de pratik endişelerim var. Silah sesleri ve robo-ayak sesleri biraz eksik ve Peter Weller’ın sesinde filmlerde çok belirgin olan metalik yankı eksik. 1:18’de yaratığın boğazını tutan el, sadece bir saniyeliğine görünse de, benim için özellikle inandırıcı değil. Ve öyle değil hissetmek İtiraf etmeliyim ki Robocop, şimdiye kadarki en spesifik eleştiri parçası değil.

Herhangi bir şüphe olması durumunda, aynı zamanda çok öznel bir ifadedir. Avustralyalı meslektaşım Shaun Prescott, fragmanın kendisine güzel göründüğünü söyledi ve YouTube’daki yorumların çoğu da olumlu. Ve Rich Stanton geçen yıl Robocop: Rogue City hakkında yazdığında, “80’lerden bu yana ilk düzgün Robocop oyunu olabilir” demişti. (yeni sekmede açılır).” Bu yüzden haksızlık ediyor olmam veya beklentilerimi çok yüksek tutmam tamamen mümkün – ondan gerçekten 80’lerin aksiyon filmi arka planında geçen geleneksel bir orta seviye FPS’den daha fazlasını istiyorum.

Belirli bir çıkış tarihi belirlenmedi ancak Nacon, Robocop: Rogue City’nin Eylül 2023’te çıkacağını söyledi. Şu anda Steam’de istek listesine alınabilir (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Video oyunu ünlüler listesi Barbie Moda Tasarımcısı Computer Space'i görevlendirdi