Oyun Haberleri

Kingdom Eighties’te bisikletli çocuklar için atları ve kılıçları değiştirin

Kingdom Eighties'te bisikletli çocuklar için atları ve kılıçları değiştirin

Bisikletli çocuklar canavarlarla savaşıyor/arkadaş oluyor/kaçıyor/takip ediyor: Son on yılın en güçlü yeniden dirilen türlerinden biri ve onu ilk kez doğuran 1980’lerin estetiğine derinden kökleşmiş Stranger Things sayesinde.

Şimdi beğenilen Kingdom serisi, ilk üç oyunun fantazi süslerini şaşırtıcı bir şekilde aynı düşmanlarla aynı şekilde çalışan bir ortamla değiştirecek olan Kingdom Eighties ile devam ediyor. Bu düşmanlar, havalı şeylerinizi alıp sizi üzgün, kayıtsız bir insana dönüştürmek isteyen gaddar Açgözlülüktür. Açıkçası bu, yaz tatilinde hayatının en güzel anlarını geçiren bisikletli havalı bir çocuk için en büyük hakaret.

Kingdom oyunlarında, küçük bir kasaba ve ekonomi inşa edersiniz, köylüleri – veya bu durumda daha küçük çocukları – daha fazla para üretmek ve karşılık vermek için donatmak için para toplar ve harcarsınız, böylece önümüzdeki geceler için savunmanızı güçlendirebilir ve yükseltebilirsiniz… çünkü Her gece, savunmalarınıza karşı her zamankinden daha güçlü dalgalar gönderen korkunç Açgözlülük saldırısı. Ancak Kingdom 80’lerde, atlarınızı, ayılarınızı ve tek boynuzlu atlarınızı bisikletler ve kaykaylarla ve çiftliklerinizi çimleri biçen ve limonata satan çocuklarla değiştirirsiniz.

Kingdom Eighties’in Steam Next Fest için yayına giren bir demosu var ve oynaması çok uzun sürmüyor, bu aslında oyunun ne hakkında olduğuna dair güzel bir dilim veriyor. Demoda oyunun açılış ara sahnesini göreceksiniz, ardından çocukların açgözlü canavarları avlaması için çöp kutusu barikatları ve hedef-atış yaylarıyla tamamlanmış lisenin çevresinde küçük bir kale inşa ettiğiniz bir seviyeye atlıyorsunuz.

Her şeyden çok, size yeni bir renk yelpazesinde kullanılan Kingdom sanat stilinin lezzetli piksellerinin ve süslü aydınlatma efektlerinin ve Fury Studios’un onunla birlikte gitmek için görevlendirdiği synthwave film müziğinin hırıltılı tiz yoğunluğunun tadına varmanızı sağlar.

Kingdom Eighties’i 26 Haziran 2023’te çıkacak olan Steam’de bulabilirsiniz. Kingdomthegame.com’da bu ve diğer Kingdom oyunları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu ebeveyn, Roblox'ta 6 saat geçirdikten sonra çocuklarının hesaplarını sildi