Oyun Haberleri

Minecraft Hayranı Beat Saber’ı Yeniden Yaratıyor, Ama Koyunla

minecraft-sheep-saber

A minecraft oyuncu, VR başlığını yeniden yaratmayı başardı Sabre yendi oyunda, koyun hariç. minecraft tüm oyunlarda en dikkat çekici kreasyonlardan bazılarını gördü ve bu yakın zamanda sona erecek gibi görünmüyor.


Yıllar sonra, minecraft oyuncular, oyun içi kreasyonlarıyla yaratıcılıklarıyla ünlendi. Oyunun temel konsepti yaratıcılığa dayanmaktadır, bu nedenle bunun topluluğun tanımlayıcı bir özelliği olması mantıklıdır. Piyasada bu kadar harika kreasyon varken, bu noktada kalabalığın arasından sıyrılmak için gerçekten özel bir şey gerekiyor. Bir örnek, minecraft haritaları kullanarak çalışan bir ticaret kart oyunu yapan hayran. Bu Sabre yendi rekreasyon, bu yaratıcılık düzeyine tam olarak uyar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Hayranı Ücretsiz Zırh Kırpma Oluşturucu Oluşturuyor

Redditor GhostSilhoutte tarafından yaratılan yaratıcı bir şekilde “Koyun Kılıcı” olarak adlandırılır ve benzerlikler Sabre yendi inanılmaz Oyuncular, bir müzik diski kullanarak kendi müzik parçalarını seçebilir ve koyunların oynatıcıya gelme hızını etkileyen zorluklarını seçebilirler. Beğenmek Sabre yendi, oyuncunun üzerine gelen koyunlar şarkının ritmi ile tamamen uyumludur ve başarısız olmamak için kılıçla vurulmaları gerekir. Redditor’a göre, “Sheep Sabre” çalışması için 3.000’den fazla komut bloğu kullanıyor. komut blokları minecraft oyuncuların oyunu kurcalama derecesini tamamen değiştirdi, Redstone tanıtılmadan önce tek alternatifti.

OKU  En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Reddit gönderisinde GhostSilhouette, “Sheep Saber”ın tamamen vanilya ile tamamlandığını açıklıyor. minecraft. aslında bir oldu Minecraft Beat Sabre mod daha önce oluşturuldu, ancak bunun vanilyada yapılması başarıyı çok daha etkileyici kılıyor. Buna rağmen, modlama topluluğu minecraft Mojang’ın zaten geniş olan sanal alanına pek çok yeni içerik ekleyerek son derece güçlü olmaya devam ediyor. Küçük özellikleri veya tüm genişletmeleri olsun, sanki minecraft modların her potansiyel oyuncuya sunacak bir şeyleri vardır.

İlk çıkışından on iki yıl sonra bile, minecraft en çok desteklenen oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Mojang yakında merakla beklenen 1.20 güncellemesini yayınlayacak. minecraftYıllar içinde oyuna yapılan en büyük güncellemelerden biri olmayı vaat eden . Yaklaşan sürümü ile Minecraft Efsaneleri, dizi, yıllar içinde sık sık yaptığı gibi, ufkunu genişletme taahhüdünü sürdürüyor. Hayranı olmak için hala harika bir zaman minecraftancak durumun böyle olmadığı neredeyse hiç zaman yok gibi görünüyor.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch, Xbox One ve eski platformlar için kullanılabilir.

DAHA: Minecraft 1.20’nin Zırh Kırpması, Çok İhtiyaç Duyulan Bir RPG Zımbasına Bir Adım Daha Yakın

OKU  Cyberpunk 2077 Davası Sonunda 1.85 Milyon Dolarlık Sonuçlanacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.