Oyun Haberleri

EA, bir zaman paradoksu yarattın! Dead Space’in ön sipariş bonusu Dead Space 2

Isaac Clarke holding plasma cutter looking at camera

2020’lerin başındaki harika bilimkurgu hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol (yeni sekmede açılır) kartlarını çoktan gösterdi ve hangisinin A Bug’s Life olacağına ve kimin Antz olmaya devam edeceğine (veya bir Antz hayranıysanız tam tersi) karar vermek için Dead Space Remake’i bıraktı. Dead Space Remake’in yeni bir avantajı var ancak, Rock Paper Shotgun tarafından belirtildiği gibi (yeni sekmede açılır): Dead Space Remake’in tüm ön siparişleri artık, Remake’in 27 Ocak’ta piyasaya sürülmesiyle açılan Dead Space 2’nin ücretsiz bir kopyasıyla geliyor.

Dead Space 2 incelememizde (yeni sekmede açılır) 2011’den itibaren Dan Stapleton, “Dead Space 2’nin yenilik yapmaya çalışmadığı, ancak son derece gösterişli bir oyun deneyimi” olduğu sonucuna vardı ve oyunu kıskanılacak bir% 87 ile ödüllendirdi. Dead Space 2, bugünlerde EA Play’e dahil edildi ve aksi halde satışta olmadığında 20 ABD Doları’na çıkıyor, bu nedenle bu ön sipariş bonusu, her şey düşünüldüğünde oldukça iyi bir anlaşma.

Bir oyunun kendi devam oyununu ön sipariş bonusu olarak dahil etmek, yeniden yapım çılgınlığının saçma mantıksal sonucu gibi bana biraz aptalca geliyor, ancak yine de oldukça çekici bir eklenti. Bu hareket, Dead Space Remake’in yeterince iyi satması koşuluyla, EA’nın Dead Space’in geleceği için planlarının ne olacağını merak etmeme neden oluyor. Dead Space 3, seriyi devam etmek için özellikle iyi bir yerde mi bıraktı, yoksa Dead Space 2 sadece 4K dokular ve ışın izlemeli aydınlatma için yalvarıyor mu? Yeni bir yeniden başlatma sürekliliği, bir Final Fantasy 7, ileriye dönük daha mantıklı olur mu?

Uzak gelecek ne getirirse getirsin, Dead Space Remake ve devamı niteliğindeki paket bonusu 27 Ocak’ta geliyor. (yeni sekmede açılır) Ekim ayından itibaren.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Microsoft ve Intel, kendi akış video yükseltme araçlarıyla Nvidia'yı takip ediyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep Steam'de ücretsiz

Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir