Oyun Haberleri

Sanatçı, 3D Pokemon Modellerinin Renklerini Düzeltiyor

pokemon fire red pallet town professor oak

bir hayranı pokemon video oyunları kısa süre önce yeni başladıkları bir projeyi paylaştı ve cep yaratıklarının 3B modellerini eski piksel karakterlerinden daha canlı tonlara yeniden renklendirmek için çalışıyorlar. 1. nesil Pokemon ile başlayan sanatçı, tüm cep yaratıkları listesinde yavaş yavaş ilerliyor.


için şaşırtıcı değil pokemon hayranları, video oyunu serisinin eski piksel grafik başlıklarına geri arama yapmak için. Sonuçta, bütünü başlatan bunlardı. pokemon cep yaratıklarıyla trend ve küresel hayranlık. Üyeleri pokemon topluluk, fan resimlerine ve orijinal içeriğe düzenli olarak piksel başlıklarına olan hayranlığını koyuyor. Bazı hayranlar, yeni nesil Pokemon’un 1. Nesil sprite’ları olarak kendi görselleştirmelerini yapıyor ve hatta bir hayran, Kanto bölgesini yalnızca LEGO tuğlalarından yeniden yaratmak için bir proje başlattı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Görüntüsü Tüm Eeveelutions’ları ve Karşılık Gelen Poke Toplarını Gösterir

TikTok’ta, ThoughtBubbleYT adlı bir kullanıcı, Pokemon’un 3B modellerini eski Nintendo DS oyunlarından daha renkli sprite gölgelerine nasıl yeniden renklendirdiklerini belgeleyen bir mini dizi başlattı. ThoughtBubbleYT’nin yayınladığı ilk videoda, Pokedex’teki ilk cep yaratığı olan Grass tipi başlangıç ​​Bulbasaur ile seriye başladılar. Sanatçı, Bulbasaur’un aslında piksel oyunlarında daha mavi olduğunu paylaştı. Bulbasaur’un rengini düzelterek, Bulbasaur’un evrim çizgisinin 3B modellerini eski karakterlerinin gölgeleriyle eşleştirmeye de devam ettiler.

OKU  Dead Cells: Castlevania Konsol Listesine Geri Dön Çevrimiçi Görünüyor

Sanatçı, Game Freak’in 3D modellere geçiş yapmasının ardından birçok 3D Pokemon modelinin canlı renklerini kaybettiğini açıkladı. Bu, ThoughtBubbleYT’nin Gen 1’deki diğer Pokemon başlangıç ​​oyunlarına geçtiklerindeki diğer videolarında görülebilir. Charmander’ı ve evrim çizgisini yeniden renklendirdiler, ardından bu videoyu Squirtle ve evrim çizgisini izledi. Şu an itibariyle sanatçı, Nintendo DS piksel tonlarında Butterfree’ye kadar yeniden renklendirdi ve tüm Pokemon listesini tamamlamak istiyorlarsa gidecekleri çok yol var.

Umarım, ThoughtBubbleYT onların hızına ayak uydurabilir. pokemon yeniden renklendirme projesi Onlara göre Kanto bölgesindeki 151 Pokemon’dan 15’ini çoktan tamamladılar. Yeniden renklendirilecek 630’dan fazla Pokemon ile projelerini tamamlamaları biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, içinde birçok pokemon topluluk, sanatçının tüm yeniden renklendirilmiş cep yaratıklarını daha canlı tonlarında bitirmesini görmekle ilgilenecektir.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet, Uzun Süren Bir Özelliğin Kaderini Belirlemiş Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.