Oyun Haberleri

Sanatçı, Elden Ring Haritasına 1. Yıl Dönümü İçin Yenileme Yaptı

elden-ring-horse-tree-view

bir yaratıcı hayran Elden Yüzüğü lansmanından bu yana ilk yıl dönümü için oyunun haritasının eğlenceli bir yeniden tasavvurunu çizdi. Şubat 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana, mevcut oyun ortamının çoğu, Elden Yüzük, ve bununla birlikte dönüm noktalarını kutlamak isteyen tutkulu bir topluluk gelir.


Başlığın en sevilen yönlerinden biri, ortamın kendisidir. Mekanik iyileştirme için yer olmasına rağmen Elden YüzüğüBu, The Lands Between’ın keşfedilecek engin ve gizemli bir yer olduğu gerçeğini değiştirmez ve her bir bölgesinin ayrıntılar açısından ne kadar zengin olduğu göz önüne alındığında neredeyse bir karakterin kendisi gibi hareket eder.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Elden Ring Oyuncusu, Malenia’yı Yalnızca Sarf Malzemelerini Kullanarak Hiçbir Darbe Yapmadan Yenmeyi Başardı

Reddit kullanıcısı max-zilla’nın tek parçası kesinlikle buna mükemmel bir şekilde uyuyor, çünkü oyunun ilk doğum günü için, oyunun bir versiyonunu çizdiler. Elden RinGLimgrave’den Mountaintops’a kadar oyunun tüm bölgeleri, tasasız bir karikatürü andıran bir sanat tarzında temsil edilen önemli yer işaretleriyle birlikte sunulur. geniş haritada dolaşan sayısız ağza alınamayan dehşetle dolu karanlık bir fantezi dünyasından daha. Çoğu hayranın alıştığından çok farklı bir ton, ancak genel şekil ve yer işaretleri söz konusu olduğunda haritanın ne kadar doğru olduğu düşünüldüğünde, ton olarak daha hafif bir versiyonunun ne kadar hafif olduğunu hayal etmeyi zorlaştırmıyor. Elden Yüzüğü Benzeyecekmiş gibi.

OKU  Dying Light stüdyosu, duyurduktan sadece 7 yıl sonra bir 'egzotik açık dünya' fantezi RPG'si üzerinde çalıştığını hatırlıyor

elden-ring-renkli-harita-fan-art

Birkaç kullanıcı bu şekilde düşünüyor gibi görünüyor ve bir tanesi haritanın tonunun animasyonlu gösteriden bir şeye benzediğini söylüyor. Macera zamanı ve parçada eksik olan tek şeyin Mario olduğu şakası. Bu arada diğerleri, max-zilla’nın gözlerini kaçırmak için empatik bir şekilde şaka yaptığı bir fan resmi yüzünden oyunun tüm bölgelerinin ne olduğunu anlamaya üzüldü. Bu ağıtlara rağmen, daha gerçekçi olan diğer harika eserlerle karşılaştırıldığında Elden Yüzüğüayarı, max-zilla’s, The Lands Between’ın güzel ve eğlenceli bir versiyonu olmaya devam ediyor.

Max-zilla’nın haritası, bir kutlama parçası olması açısından da harika bir zamanlama sağlıyor. Elden Yüzüğü yakın zamanda bir satış kilometre taşını geçti. Lansmanından bir yıl sonra bile oyun, daha fazla oyuncunun almaya devam ettiği başarılı bir oyun olduğunu kanıtladı. Popülaritesi devam ettikçe, Elden Yüzüğü Oyun dünyasının çılgınca farklı bir yorumunu sunan ve bazılarının oyunu yeni bir bakış açısıyla görmesini sağlayan bu oyuncu gibi, oyuna olan sevgilerini çeşitli şekillerde paylaşmak isteyen daha fazla hayranı kendine çekecek.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA: Zelda: Krallığın Gözyaşları Elden Ring’in Haritasını Aşabilir

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.