Oyun Haberleri

Şehirler: Skylines 2’de 8 paket bölgesel bina ücretsiz olarak geliyor

Şehirler: Skylines 2'de 8 paket bölgesel bina ücretsiz olarak geliyor

Cities: Skylines 2, Paradox Mods dağıtım platformu aracılığıyla şehir kurucuya sekiz yeni bölgesel bina temasının geleceğini duyurdu. Cities Skylines modelleme sahnesinden çeşitli tanınmış mod geliştiriciler tarafından oluşturulan yeni paketler Japonya, İngiltere, ABD’nin Doğu Yakası, ABD’nin Batı Yakası, Çin, Fransa, Doğu Avrupa ve Almanya olacak.

Bu tematik bölgelere yayılmış 2500’ün üzerinde yeni varlık olacak. Bunlar, halihazırda oyunda olan iki, daha genel Avrupa ve Amerika temalarına katılacak.

“Titan, bsquiklehousen, Darf, RichardShi, MacWelshman, Badi_Dea, Feindbold, Gurny ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz yaratıcılardan bazılarıyla bir araya gelerek size 8 Ücretsiz Bölge Paketi sunmak üzere bir araya geldik, yakında Paradox Mods’a gelecek!”, duyuru dedi. Duyuruya, yaratıcıları ve devam eden bazı çalışmaları gösteren paketlerle ilgili bir tanıtım fragmanı da eşlik etti.

Şehirlerine biraz lezzet katmak isteyen insanlar için kesinlikle heyecan verici bir haber. Temalar birbirleriyle büyük ölçüde uyumludur ve şu anda oyun içindeki iki temayı bölge bölge kullanarak şehrinizin şu veya bu şekilde temalı bölümlerini oluşturabilirsiniz.

Christopher Livingston’ımız PC oyuncuları Cities: Skylines 2 incelemesinde çıkışın etkileyici bir oyun olduğunu söyledi. “Colossal Order’ın yeni kentsel şehir inşa aracı çok büyük ve etkileyici; orijinal oyunun birçok sistemini ve özelliğini geliştiren, tonlarca hareketli parçaya sahip karmaşık bir makine” dedi. Ne yazık ki kapsamı nedeniyle de hayal kırıklığı yaratıyor ve teknik sorunlar oyunu tam potansiyelinden alıkoyuyor.

Geliştirme stüdyosu, Skylines 2’nin sürüm yapısıyla ilgili optimizasyon ve performans sorunları hakkında oyuncuları yayınlanmadan önce uyarmak gibi sert bir adım bile attı. Ancak Colossal Order, şu an itibariyle oyundaki sorunların çözülebilir sorunlar olduğu konusunda çok açık; düzeltmek için biraz zaman ayırın.

Stüdyo, “Öncelikle, sorunların oyunun temeline derinlemesine dayanmadığını garanti etmek istiyoruz, bu nedenle performansın ileriye dönük olarak iyileştirilebileceğini umuyoruz” dedi. “Şu anda karşı karşıya olduğumuz sorunlar oyunun görüntülenmesiyle bağlantılı ve Alan Derinliği, Global Aydınlatma ve Hacimsellik gibi görsel efektlerin kalitesinin düşürülmesi, simülasyonu etkilemeden size adil bir performans sunacak – biraz göz kaybı pahasına Şeker.”

OKU  Microsoft, Meta ve OpenAI, AMD'nin Nvidia'nın yapay zeka çiplerine alternatifi olan 153 milyar transistörlü devasa yenisini destekliyor

Bölge paketleri duyurusunun tamamını Steam’de ve YouTube’da görebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.