Oyun Haberleri

The Witcher’dan ayrıldıktan sonra Henry Cavill, Süpermen olmayacak.

Henry Cavill reads The Witcher: The Last Wish

Güncelleme (16 Aralık): Artık Henry Cavill için sırada ne olduğunu öğrendik: tam bir Warhammer 40K sinema evreni.

Orijinal hikaye: Son iki haber el ele gidiyor gibiydi. İlk olarak Ekim ayı sonlarında dünyanın önde gelen PC oyuncularından biri olan Henry Cavill’in Superman olarak geri döneceği duyurulmuştu. (yeni sekmede açılır): Kısa bir süre sonra, Black Adam’ın sonunda bir kamera hücresinde görüldü. Bunun ardından Cavill’in Netflix dizisi The Witcher’dan ayrılacağı açıklandı. (yeni sekmede açılır) önümüzdeki yazın üçüncü sezonunun ardından Geralt rolünü Liam Hemsworth devralacak.

Cavill iyi bir adam gibi görünmeseydi çok daha komik olacak bir haberde, yıldız şimdi yeni DC filmlerinde Süpermen olarak geri dönmeyeceğini açıkladı. Bu filmler, DC’nin her şeyi fetheden Marvel Sinematik Evrenine nihai karşılığı olarak tasarlandı ve Peter Safran ve James Gunn tarafından denetlenecek.

Cavill’in ifadesinden açıkça görülüyor ki, stüdyo tarafından kendisine bir şey söylendi ve bu yeni kreatifler göreve geldiğinde her şey çok hızlı değişti.

Cavill, “James Gunn ve Peter Safran ile az önce bir toplantı yaptım ve bu üzücü bir haber,” diye yazıyor Cavill. “Sonuçta Süpermen olarak geri dönmeyeceğim. Stüdyo tarafından işe alınmalarından önce Ekim ayında geri döndüğümü duyurmamı söyledikten sonra, bu haber pek kolay değil ama hayat bu. olan bir şey. Buna saygı duyuyorum.”

Henry Cavill (@henrycavill) tarafından paylaşılan bir gönderi (yeni sekmede açılır)

tarafından yayınlanan bir fotoğraf

Cavill’in hayal kırıklığı aşikar ve görünüşe göre biraz kurumaya bırakılmış. Evet, yakışıklı ve son derece başarılı aktör için boohoo, ama bu tür şeyler her kimsen berbat.

“Arduvazdakiler arasında [for a new film] Süpermen,” James Gunn daha sonra Twitter’da yazdı (yeni sekmede açılır). İlk aşamalarda, hikayemiz Superman’in hayatının daha önceki bir bölümüne odaklanacak, bu nedenle karakteri Henry Cavill oynamayacak.”

OKU  Fantastik hayatta kalma oyunu Enshrouded'ın demosunda bazı hasta kaleler inşa edin

Gunn, Cavill ile diğer “heyecan verici olasılıkları” tartıştıklarını da sözlerine ekledi, ancak bu kulağa çok saçma geliyor. Bunun Cavill’in veya Witcher şovunun geleceği için ne anlama geldiğini kimse tahmin edemez: ancak bu şeylerin genellikle ne kadar iyi koreografiye sahip olduğu düşünüldüğünde, her şey biraz dağınık gibi geliyor.

Cavill’in açıklamasını “Pelerin giyme sıram geçti ama Süpermen’in temsil ettiği şey asla olmayacak” diye bitiriyor. “Hepiniz ile ileriye ve yukarıya eğlenceli bir yolculuk oldu.”


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.