Oyun Haberleri

Sihir okulu simülatörü Mind Over Magic’in oyun testine göz atın

Dough Spectrum 4K

Yaklaşan bir yönetim oyunu, sizi eski bir sihir akademisini inşa etmeye ve genişletmeye zorlayacak, ölümcül sisi savuşturmak için onun altındaki yalnızca Underschool olarak bilinen geniş zindanı keşfedecek. Mind Over Magic’te kesit görünümünde bir sihir okulu inşa edecek, onu öğretmenlerle donatacak ve öğrenmeye hazır öğrencilerle dolduracaksınız.

Mind Over Magic, Sparkypants stüdyosu tarafından geliştirildi ve Don’t Starve ile Oxygen Not Integrated geliştiricileri Klei tarafından yayınlandı. Muhtemelen bu ikisi arasında erişilebilir bir kapris düzeyindedir, aslında hayatta kalmak için yönetim ve planlama gerektirir, ancak Oksijen Dahil Değil’in tam olarak gaz/sıcaklık/basınç fiziği simülasyonu değildir. Ayrıca Underschool’da öğrencileriniz ve canavarlar arasında sihirli savaşlar da var.

Şu anda yakın gelecekte Erken Erişime çıkmadan önce bir oyun testinin parçası olarak mevcut. Bu, 26 Ekim’e kadar Steam’de mevcut olacak, erişim istemek için güzel düğmeye tıklamanız yeterli.

Benim açımdan, bu oyun testinin en iyi kısmı, sihir okulunuzun çatısını inşa ettiğinizde bunun ne kadar riskli ve aykırı olduğunu gösteren bir kaydırıcının bulunmasıdır. Hangi kurallar. Sanırım hepimiz bu tür tuhaf sihirbazların başıboş ve tuhaf çatı hatlarına sahip binaları olduğunu biliyoruz ve kaydırma kaydırıcısı onların mimari seçimlerinin mükemmel bir taklididir. Oyunlarda daha fazla risklilik kaydırıcısı lütfen.

Oyun testi sırasında buna girecek kadar zamanım olmadı ama büyülü dövüş de oldukça ilgi çekici. Kayıp gizemli parşömenleri (okulunuzun sihir anlayışını ilerletmek ve inşa edilecek yeni şeyler araştırmak için ihtiyacınız olan parşömenler) kurtarmak için büyülü canavarlara ve ölümsüz iğrenç yaratıklara karşı savaşacakları Okul Öncesi’ne öğrenci ve öğretmen gezileri gönderebilirsiniz.

Halkınız elbette bu keşif gezilerinde ölebilir; bunun üzerine görünüşe göre onları okula musallat olacak hayaletler olarak hayata döndüren ve aynı zamanda sıradan işlere yardımcı olan sihirli güçlere sahip mezar taşları inşa edebiliyorsunuz. İki sınıf arasında ölmek ve Alma Mater’inizin hayalet ordusuna sonsuza kadar katılmak gibisi yoktur. Klasik büyücü şeyleri.

OKU  Street Fighter 6 fragmanları, sonunda Street Fighter'da iyi olacakmışım gibi davranmam için beni heyecanlandırıyor.

Mind Over Magic’i Steam’de bulabilir ve oyun testine kaydolabilirsiniz, ayrıca Sparkypants sitesinde de görebilirsiniz. Aralarında bir anlaşmazlık var ve hepsi bu.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.