Oyun Haberleri

En sevdiğim indie Elder Scrolls nihayet serinin en iyi büyüsünü ele aldı

Dough Spectrum 4K

Elder Scrolls oyunlarını oynadığımda, genellikle Thief’teki bir tür Aldi marka Garrett gibi çömelerek arkadan bıçaklayan adamların etrafında çömelmeyi severim, ama aynı zamanda işler zorlaştığında Conjuration büyüsü için de her zaman bir Storm Atronach veya başka bir şekilde çağırarak yer açarım. benim için savaşacak pis kokulu iskelet. Daha zekice çalış daha fazla değil! Büyülü mini Morrowind Dread Delusion, Cadılar Bayramı güncellemesinde artık tam da bunu yapmamıza izin veriyor.

Rise of the Skeletons güncellemesi, oyunun asteroit alanı açık dünyasındaki yeni bir adada bulunan ve bazı muhtemelen nekromantik savaş zorluklarının arkasında kilitlenen oyuna yeni bir kemik çocuk çağırma büyüsü ekliyor.

Bu aynı zamanda yaşayan ölüleri, lanetleri ve kötülükleri öven Dread Delusion’un kurgusuna da mükemmel bir şekilde uyuyor. yoğun biyolojik kirlilik. Sizi Cadılar Bayramı şenlikli ruhuna sokacak bir oyun konusunda kararsız kaldıysanız, çok daha kötüsünü yapabilirsiniz, tek söylediğim bu.

Bir yana, Dread Delusion’ın yüzen adalardan oluşan bir dünya olmasının, yeni alanlar ve görevler eklemeyi bu kadar organik ve sezgisel hale getirmesini seviyorum: Oraya yeni bir yüzen ada atın ve hazırız.

Bu güncelleme, yine bu sonbaharda gelmesi planlanan Dread Delusion’ın Clockwork Kingdom güncellemesinin ana etkinliğinden önce biraz iştah açıcı gibi görünüyor. Clockwork Kingdom, Dread Delusion’ın üçüncü merkez alanı olacak ve çılgın bir makine tanrısının diyarındaki ana arayışının yeni bir ayağını sunacak.

Rise of the Skeletons güncellemesi aynı zamanda bir dizi yaşam kalitesi değişikliği ve hata düzeltmesi de ekliyor; Dread Delusion erken erişimde oldukça özel bir şey olarak şekilleniyor. Bu RPG’yi ilk çıkışındaki en çıplak haliyle bile sevdim ve son halini görmek için sabırsızlanıyorum.

OKU  Elon Musk, Twitter'ın avukatlarını Konulara gönderirken 'acıyı saklayan Instagram'ın sahte mutluluğu' ile dalga geçiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.