Oyun Haberleri

Sims 4 inşaatçılarının Kiralık genişleme paketi öncesinde şimdiden en sevimli şehir evlerini paylaşıyor olmasından heyecan duyuyorum

The Sims 4: For Rent reveal trailer--a large pink apartment building with Sims partying on a terrace

Yıllardır ilk kez – muhtemelen Tiny Living paketinden bu yana – bir Sims 4 genişletmesi gerçekten de öyleymiş gibi geliyor için Yapı Modu kızları. Kiralık genişleme paketinde kiracı isyanları, ölümcül küf ve ev sahibi Sim olma ihtimalinin şüpheli olduğu pek çok Canlı Mod oyunu da gelecek. Ancak şimdilik Sims DLC döngüsünün öngörülü yaratıcılık kısmındayız, bu da herkesin güzel şehir evi yapılarını paylaştığı anlamına geliyor ve ben de galeriden hemen kapatacağım.

Maxis dün Kiralık genişleme paketi için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı ve partileri bölümlere ayırmanın ne kadar kolay olacağını açıkladı. Bir yapıdaki tanımlanmış herhangi bir odaya tıkladığınızda, arsadaki hangi birime ait olduğunu veya bunun ortak bir alan olup olmadığını gösteren bir açılır menü açılır. Parti bilgisi menüsündeki yeni bir sekme, her birimin maliyeti ve boyutları hakkındaki bilgileri gösterecektir. Farklı bir parti yönetimi menüsü, kiracılar için “yüksek ses yok” veya maksimum doluluk veya kira süresi gibi kurallar belirlemenize olanak tanır.

Vadesi geçmiş kirayla ilgili ayrıntılar var ve aman Tanrım, tazminat olarak kiracının eşyalarını mı çalıyorsun? Yine de bunu geçeceğim çünkü kendimi tanıyorum ve bu başladıktan sonra yaklaşık 20 dakika boyunca Canlı Mod’a dokunacağım ve bir daha asla dokunmayacağım. Bu yüzden herkesin yayınladığı yapılara takıntılıyım.

Pek çok insanın (benimki dahil) ilk eğilimi bir dizi sevimli şehir evi yapmaktır. Görünüşleri birbirine benzemeyen iki kişi tarafından rezerve edilen bir yürüyüşte çok baştan çıkarıcı bir şey var. Kentsel yazlık çekirdeği. Dedikoducu Kız. Her neyse, Sims oyuncuları, bazıları Kiralık ilanından sonra oluşturulan ve diğerleri, benimki gibi, yıllardır kayıt dosyalarında özlemle bekleyen çok güzel şehir evi inşaatları (aşağıda) yayınlıyor.

Daha fazla gör
Daha fazla gör
Daha fazla gör
Daha fazla gör

Ancak iş şehir evlerinde bitmiyor. MalinDesigns’ın bu sevimli köy köyünde görüldüğü gibi, yaratıcı enerji zaten bu çabanın ötesine geçiyor.

Daha fazla gör

Kiralık’ın çok aileli evlerinin bu kadar yaygın olup olmayacağını bilmiyorum. herkesin inşa ettiği minik evler Tiny Living genişlemesinden sonra, ama geleneksel şehir evi hayallerinden uzaklaştıktan sonra insanların hayal ettiği tuhaf kurulumları gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum. Zaten bir karavan parkında çalışan bir arkadaşımın olduğunu biliyorum ve dünyanın dört bir yanından çok aileli mülklerin diğer birçok tarzının sosyal medyada dolaşmaya başlayacağından eminim.

OKU  Grand Theft Auto 6'nın resmi açıklamasına yaklaşırken Rockstar en kıdemli yazarlarından birini kaybetmiş olabilir

Kiralık genişleme paketi 7 Aralık’ta 40$ karşılığında çıkıyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.