Oyun Haberleri

Skyrim Oyuncusu Sigurd’un Gizemli Koşullar Altında Öldüğünü Keşfediyor

skyrim-sigurd-dead

A Skyrim Fan, Sigurd’un cesedini keşfettikten sonra, ölüm nedeni belirsizken internette bir resim yayınladı. Bu çözülmemiş gizem, büyük ilgi topladı. Skyrim‘nin çevrimiçi topluluğu.


Bethesda oyunlarının satış noktalarından biri, her zaman şirketin dünyalarında öne çıkan ayrıntılara gösterilen inanılmaz özen olmuştur. Oyuncuların hala ortaya çıkardığı o kadar çok küçük ayrıntı var ki, içinde pek çok çözülmemiş gizem var. Skyrim. Bu bir kredi SkyrimBu Sigurd durumuna benzer şekilde, her oyuncunun oyun içinde kendi gizemleriyle karşılaşabileceği inanılmaz sandbox.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hardcore Skyrim Hayranı Odayı Oyun Gibi Süslüyor

Reddit kullanıcısı JDGumby, Sigurd’un doğrama bloğunun yanında ölü yattığını gösteren ve buradan görülebilen görüntüyü çevrimiçi olarak yayınladı. Oyuncu, bunun vampir saldırılarından kaynaklanmadığını ve onu öldürmediklerini onaylayarak gizem için teoriler aramak için Reddit’e gidiyor. Bunun bir savaş böceği olması çok olasıdır ve bunlardan Skyrim bol var Yakın zamanda çevrimiçi yayınlanan bir hata, Rolff’un bir kavgadan sonra ayağa kalkamadığını gösteriyor. Skyrim, savaş sistemi artık yaşını gösteriyor. Tam olarak bu aksaklığın burada Sigurd’un başına gelmesi pek olası olmasa da, kesinlikle bir kurbanı olabilirdi. Skyrim‘ın glitchy oyun motoru.

Sigurd doğrama bloğunun yanında öldü. Vampir saldırısı yok (seviye 31 ve modsuz ATM olmasına rağmen hiç görmedim) ve onu kesinlikle öldürmedim. Acaba ne oldu?
skyrim’de u/JDGumby tarafından

OKU  On yıllık iMessage hakimiyetinin ardından yeşil balon kabusumuz sona erdi: Apple gelecek yıl Android ile evrensel bir mesajlaşma standardı benimsiyor

İle Skyrim Yaşayan, nefes alan bir dünya gibi görünecek şekilde tasarlandığından, oyuncuların rastgele görünen karakterleri ölü bulmaları şaşırtıcı değil. Ancak bu, oyunda ilk kez gerçekleşen gizemli bir ölüm değil, başka bir oyuncu yeni bir oyuna başladıktan hemen sonra Faendal’ı ölü buluyor. Skyrim oyun. Birçok oyuncu için, rastgele ölü NPC’leri bulabilmek yalnızca oyuna dalmayı artıracaktır, çünkü Skyrim sert ve tehlikeli bir arazi olarak tasvir edilir. Sigurd’un durumunda, JDGumby, karakterin oyunda yalnızca önemsiz parlak görevlere dahil olmasıyla hafifçe kurtuldu. Bu önemli bir karakterin başına gelseydi, oyunu kilitleyebilirdi.

Bu tür garip gizemler, Skyrimoyuncuları yıllardır konuşuyor. Hayranlar, dünyanın her santimindeki gizemleri çözerken etkileşimlerini sürdürdüler. Skyrimancak yakında oyuncuların keşfedilecek yeni içeriğe ihtiyacı olacak. Skyrim‘in DLC için zamanı çoktan geçti ve Elder Scrolls 6 2018’de duyurulan Bethesda, oyunculara 2023’te devam oyunu hakkında daha fazla bilgi vermeye başlayacak. On iki yıllık bir bekleme, Bethesda’nın standartlarına göre bile alışılmadık bir durum ve hayranlar, bunca yıldan sonra daha fazlasını istiyor. Skyrim.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Yıldönümü Sürümü şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Skyrim: En Yüksek Puanlı Nexus Modları

OKU  MrBeast Burger, MrBeast'e karşı 100 milyon doları aşkın davayla tepki gösterdi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.