Oyun Haberleri

Görünüşe göre EA şimdiden Dead Space 2 ve 3’ün yeniden yapımlarını düşünüyor

Isaac Clarke holding plasma cutter looking at camera

İlk olarak VGC tarafından tespit edildi (yeni sekmede açılır)kasvetli ağaç (yeni sekmede açılır) geliştirici Dillon Rogers, Dead Space’in devam filmlerinin yeniden yapımlarına olan ilgiyi ölçen sözde bir EA anketinin ekran görüntülerini paylaştı. Söz konusu korku meraklısı doğal olarak “son derece ilgili” oldu.

Daha fazla gör

’08 orijinali, 2011’de oldukça saygın bir devam filmi gördü ve 2013’ün Dead Space 3’ü için daha karışık bir yanıt aldı (Tanrı, 2013 şimdiden 10 yıl önce). Seri, EA Motive’in Dead Space 1 yeniden yapımını yayınladığı bu yılın Ocak ayına kadar buzda kaldı.

USG Ishimura’daki olayların 2023 yorumu, PC Gamer’dan Sean Martin incelemesinde bunu “kesin” ve “yoğun, ivme odaklı bir deneyim” olarak nitelendirdiği için tam bir pislikti. (yeni sekmede açılır). Aslında, Sean’ın oyunla ilgili tek büyük sıkıntısı, tüm bu çaba ve yeni teknolojiye rağmen, Motive’in bir Dead Space 4 yapmasına izin verilmemesiydi.

Yine de EA 2 ve 3’ü yeniden yapmak istiyorsa, bu mutlaka kartların dışında olmazdı. Bu büyük bir şirket ve serinin yeni yaşam kiralamasının EA’yı birden fazla stüdyoyu bir dizi projeye ayırmaya teşvik ettiğini görebiliyordum. Motive’e gelince, şu anda tek oyunculu bir Iron Man oyunu üzerinde çalışıyor. (yeni sekmede açılır), ancak geliştiricinin kreatif direktörü Roman Campos-Oriola, VGC ile konuşurken stüdyodan daha fazla Dead Space olasılığı için kapıyı açık bıraktı: “Diğer proje adına konuşamam, ancak söyleyebileceğim şey, bu değil. birden fazla projeye sahip stüdyolara sahip olmak alışılmadık bir durumdur. Özellikle EA gibi büyük şirketlerde.”


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  İnsanların artık kooperatif zombi FPS'lerini gerçekten isteyip istemediğini anlayamıyorum.