Oyun Haberleri

Skyrim Player, Şeffaf Silah Koleksiyonunu Sergiliyor

skyrim screenshot

bir oyuncu Elder Scrolls 5: Skyrim oyundaki şeffaf silahlardan oluşan harika koleksiyonlarını sergiliyor. Skyrim piyasaya sürülmesinden on yıl sonra bile pazarda hala güçlü bir konuma sahip olduğu için, özellikle rol yapma türünde tüm zamanların en etkili oyunlarından biridir. O zamandan beri pek çok RPG çıktı, ancak hiçbiri oyun dünyası üzerinde bu kadar önemli bir etkiye sahip olmadı. Elder Scrolls 5: Skyrim. Bethesda unvanı birçok nedenden dolayı başarılı oldu, ancak en öne çıkanları, sürükleyici hikayesi ve etkileşimli oynanışı. Skyrim.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Oyuncular, dünyanın engin oyun dünyasını keşfetmekte özgürdür. Elder Scrolls 5: Skyrim, rastgele NPC’lerle etkileşime geçin ve kazançlı ödüller veren heyecan verici yan görevler gerçekleştirin. Buna karşılık, birçok Skyrim oyuncular, saçma sapan sayıda lahana toplayan oyuncu gibi eserler veya silahlar toplamak için zaman harcarlar. Skyrim. Başka bir oyuncu, ABD’deki şeffaf silah koleksiyonlarını sergilemek için öne çıktı. Elder Scrolls 5: Skyrim.

İLGİLİ: Skyrim Player Nails Bottle Flip Trick

Reddit kullanıcısı Pewdied, bir görsel yükledi. Skyrim şeffaf silahlardan oluşan harika koleksiyonlarını gösteren subreddit Skyrim. İlk bakışta, silahlar şeffaf olduğu için resim boş silah rafları gibi görünüyor. Bununla birlikte, aynı silah rafının daha yakından incelenmesi, bunların şeffaf silahlar içerdiğini gösterir. Skyrim. Kullanıcı, en nadir silahlardan bazılarını topladı. Skyrimyaklaşık on kılıç ve menzilli dövüş için bir yay dahil.

Transparan koleksiyonuma bak! skyrim’den

Pewdied koleksiyonundaki en ünlü silahlardan biri, Pewdied’deki dört benzersiz Ghost silahı sınıfına ait eski bir Nord kılıcı olan Ghostblade’dir. Skyrim. Ghostblade’i elde etmek isteyen oyuncular, “Ölümün Ötesinde Bir Aşk” görevini tamamlamalıdır. Skyrim ve Ansilvund’da Lu’ah Al-Skaven’ı yen. Skyrim dört Ghost silahı vardır: Ghostblade, Drainblood Battleaxe, Drainspell Bow ve Drainheart Sword. Pewdied, tüm Ghost silahlarına sahiptir. Skyrim Drainblood Battleaxe hariç koleksiyon. İlginç bir şekilde, şeffaflığın en faydalı kalitesi Skyrim Ghostblade gibi silahların olağanüstü düşük ağırlıkları vardır. Ghostblade, dünyadaki en hafif ikinci silahtır. Skyrimsadece 1 birim ağırlığında.

OKU  High on Life, oyuncuları Applebee's içinde sonsuza kadar hapsedebilir

çoğu hayranı varken Yaşlı Parşömenler franchise bir sonraki taksiti bekliyor, Pewdied gibi oyuncular hala sayısız saat harcıyor Skyrim benzersiz koleksiyon öğeleri toplamaya çalışmak. Öte yandan, bazı oyuncular oyunda lahana kullanarak basketbol oynayan oyuncu gibi rastgele aktiviteler yaparlar. Elder Scrolls 5: Skyrim.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Yıldönümü Sürümü PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Skyrim: Oynamaya Devam Etmeniz İçin 15 Steam Atölyesi Modu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir