Oyun Haberleri

Starfield oyuncusu, sistemdeki her geminin muhtemelen yenilmez olan bir yıldız avlusuna saldırmasını yalnızca metanetli bir korkuyla izleyebilir.

Starfield — a masked character with a colorful, hooded outfit in electric blues and pinks.

Yıldız alanı Aptalca, sistem tabanlı saçmalıklar olmadan bir Bethesda oyunu olmazdı. Bunu, bu tür şeylere karşı tüm yüreğimle sevgiyle söylüyorum; gerçekten bunun gibi şeylerin, binlerce patatesi bir kargo ambarına tıkmak ya da galaksinin en lanetli L’sini inşa etmek gibi saçma sapan bir çekicilik kattığını düşünüyorum. uzay gemisi şeklinde.

Eksik olan tek şey iyi bir kan banyosuydu ve şimdi elimizde bir tane var. Reddit kullanıcısı Predator-FTW, sistemdeki her gemi ile Deimos Staryard arasında tam bir topyekün kavga olan uzay araştırması sırasında bu hatayla karşılaştı.

Sistemdeki her gemi rastgele r/Starfield’dan Deimos Staryard’a saldırmaya başladı.

“Ah evet, işin bitti!” Bir pilot bağırırken bir diğeri alay ediyor: “Benden kaçamazsın!” Bu arada, bir şehri dümdüz etmeye yetecek kadar salvo, tamamen bilinmeyen nedenlerle Deimos Staryard’ın bölmesine çarpıyor, düzinelerce gemi, tekmelenmiş bir yuvanın etrafında öfkelenen bir eşek arısı sürüsü gibi ona ateş ediyor.

Gemilerden biri, SSNN Sloop, Yerleşik Sistemler Haber Ağı’na ait ve bu bana bir tür sansür gibi geliyor. ne saklamaya çalışıyorlar? Yorum almak için ulaşmaya çalıştım ama editörlerim bana bu ağın aslında tamamen kurgu olduğu konusunda bilgi verdi.

Bunların hiçbiri toplu sigorta dolandırıcılığı olabilir, çünkü hiçbiri gerçek bir zarar vermiyor. “[I think] Predator-FTW, tıpkı Yeni Atlantis gibi yok edilemeyecek önemli bir yapı” diye yazıyor. İstasyonda kesinlikle bir sağlık barı var, ancak Predator-FTW, istasyonun yerinden kıpırdadığını görmediklerini iddia ediyor.

İstasyon da 50. seviyede, dolayısıyla seviye farkı da suçlu olabilir, ancak yıldız bahçesinin yok edilemez olması beni şaşırtmazdı. Bethesda RPG’lerinde bu tür bir şeyin kesin bir örneği olmasa da (Beyaz Altın Kule’yi savaş suçu değerindeki füzelerle, zaten modlar olmadan çarpmayı beceremezsiniz) diğer oyunlarında hayati hikayeye sahip NPC’ler var. öldürmeyeceğim.

OKU  Lords of the Fallen'da yaşamak da ölmek de maceranın bir parçası

Bu arıların büyük bir uzay istasyonunun etrafında vızıldamasını izlemek, görseller farklı olsa bile bana garip bir nostalji duygusu veriyor. Günlük NPC rutinlerinin, görev etkileşimlerinin ve canavar saldırılarının, hiçbir uyarı olmadan, sokaklarda cesetlere yol açan domino etkisi tarzı bir katliama neden olabileceği Oblivion günlerime geri döndüm. Bethesda NPC’lerinin, gelenek olduğu gibi, yıkılmak için hiçbir zaman bir nedene ihtiyaçları yoktur.

Yıldız Alanı rehberi: Tavsiye merkezimiz
Yıldız alanı özellikleri: En iyi seçimlerimizi içeren tam liste
Yıldız alanı arkadaşları: Tüm işe alınabilir mürettebatınız
Starfield romantizm seçenekleri: Uzay flörtü
Starfield konsol komutları: İhtiyacınız olan her hile
Yıldız Alanı modları: Uzay sizin sanal alandır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.