Oyun Haberleri

Resident Evil 4 Remake Ön Siparişlerinde İndirim Kazanın

leon in resident evil 4's remake

için etkileyici bir indirim sunuluyor. Resident Evil 4hayatta kalma korku oyununun merakla beklenen çıkışından sadece birkaç gün önce PC’de yeniden yapımı. Resident Evil 4 video oyun endüstrisinin en iyi hayatta kalma korku sürümlerinden biri olarak biliniyor ve yeniden yapımı için yapılan ilk incelemeler, pek bir şeyin değişmediğini açıkça gösteriyor. Çok azı muhtemelen fırsatı yakalamayı beklerdi Resident Evil 4Yine de, oyun başlamadan önce bile sağlıklı bir indirimle yeniden yapımı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Resident Evil 4 bundan bir hafta sonra 24 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor. Hayatta kalma korku oyunu yeniden yapımı, saygıyla fiyatlandırılır. PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S dahil tüm platformlarda 59,99 ABD dolarıdır. Capcom neden giderek artan standart 70 $ fiyat noktasından kaçınmaya karar verdi? Resident Evil 4yeniden çevrimi net değil, ancak hayranlar kesinlikle bu fırsatı kıskanmayacak. Ve sürpriz indirimi daha da merak uyandırıyor.

İLGİLİ: Resident Evil 4 Demo Modu Daha Fazla Keşfe İzin Veriyor

bu Resident Evil 4 remake indirimi PC oyun vitrini Fanatical’dan geliyor. Anlaşma, oyunun dijital Steam sürümünde %15 indirim içindir. Resident Evil 4 remake, fiyatı 59,99 dolardan 50,99 dolara düşürerek, bırakın henüz piyasaya sürülmemiş büyük sürümleri bir yana, büyük sürümler için neredeyse hiçbir zaman gerçekleşmeyen bir anlaşma. Ancak anlaşma uzun sürmeyecek. 16:30 PDT/19:30 EDT civarında bitmesi gerekir, yani potansiyel Resident Evil 4 Alıcılar uzun süre beklememeli.

OKU  3.5 sürümündeki tüm Genshin Impact kodları canlı yayın

Fanatical, %15 indirimini yalnızca Resident Evil 4‘ ın standart sürümü de. Deluxe Edition Resident Evil 4 remake de %15 indirimle 69.99$’dan 59.49$’a düşüyor. Deluxe Sürümü Resident Evil 4 hem temel oyunu hem de ekstra bir DLC paketini içerir. DLC paketi, birden fazla ekstra kostüm, filtre, silah kaplaması, oyun içi müzik takası ve bir hazine haritası içerir.

ürününün standart sürümünün veya Deluxe Sürümünün satın alınması Resident Evil 4 ayrıca oyunun ön satın alma DLC’sini de içerecek. Oyun için ön sipariş bonusu, iki Attache Case görünümü ve iki silah tılsımı içerir. Fazla değil, ama biraz kişilik katabilir. Resident Evil 4 deneyim.

Yine %15 indirim Resident Evil 4, ister standart sürüm ister Deluxe Sürüm için olsun, çok daha fazla saat sürecek. almayı düşünenler için Resident Evil 4PC’de dijital olarak yeniden yapılmış, lansmandan önce daha iyi bir anlaşmanın geleceğini hayal etmek zor. Tabii ki, çok olumlu eleştiriler göz önüne alındığında Resident Evil 4 alıyorsa, fiziksel bir kopya için tam fiyat ödemeye değer olabilir.

Resident Evil 4 27 Mart’ta PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkıyor.

OKU  Detroit: Become Human'ın geliştiricisinin Star Wars'a yönelik yaklaşımı hâlâ hazırlanıyor ve stüdyonun her zamanki hikaye anlatma tuhaflıklarına sahip olacak: 'Oyun bitmedi. Herkes ölebilir'

DAHA: Resident Evil 4 Remake: Yenilmesi Ne Kadar Sürer?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.