Oyun Haberleri

Başkanın uzaylı olduğunu saklamaya çalıştığı bu bedava oyunda zar zor toparlayabiliyordum.

Generic caucasian american president character standing at podium with tentacles emerging behind him

Faking It, son derece basit bir önermeye ve kesinlikle şeytani kontrollere sahip bir oyundur. İlk olarak Alpha Beta Gamer tarafından tespit edilen, geliştiriciler Alec Gamble ve Hannah Payne tarafından hazırlanan bu ücretsiz Ludum Dare oyun reçeli projesi, sizi, halk onun aslında kozmosun ötesinden gelen dokunaçlı bir korku olduğunu öğrenirse sayıları kesinlikle azalacak olan bir politikacı olan başkan Hugh Mann olarak atıyor. Durumu bir arada tutmak ve Amerikan halkını yatıştırmak için gerekenlere sahip misiniz, yoksa hata yapıp öteki dünyaya ait doğanızı herkese ve muhtelif kişilere ifşa mı edeceksiniz?

İlk gidişim çok sıcak geçmedi. Fare tekerleğinizle normal bir adamın konuşma tonunu korumanız, işbirliği yapmayan dokunaçlarınızı sol tıklamayla ortaya çıktıklarında tokatlamanız, boşluk çubuğuna basarak birkaç saniyede bir göz kırpmayı unutmamanız ve en can sıkıcı şekilde, her bir kolunuzu ayrı ayrı poz vermeniz gerekir. istendiğinde. Sol ve sağ kollarınız sırasıyla ASDF/HJKL ile eşlenir ve her tuş kendi konumunu temsil eder. Bu yön bana birçok Bennet Foddy’nin QWOP’unu hatırlattı ve ellerimle birkaç saniyede bir çılgınca normal bir şey yapmaya çalışmak gerçekten çılgınca bir zevkti – Numara yapmak Tabakları havada döndürmeye çalışıyormuşsunuz gibi hissettiriyor ve gerçekten kazıyorum saçma, şakşak duyarlılığı.

İlk seferde, pozlarımı verdim ve göz kırptım, ancak adımımı ihmal ettim ve plebler buna sahip değildi: Danışmanlarım bana “Becerdin,” dedi. “Şimdi gittin ve milyonlarca insanı travmatize ettin ve korkunç sırrın ortaya çıktı. Bu, bir sonraki seçimde sana mal olacak. Muhtemelen.”

İkinci seferim çok daha sorunsuz geçti ve o dar görüşlü laflar -yani, değerli seçmenlerim- Hugh Mann’ın göksel kökenleri konusunda daha akıllıca değildi. Ancak bu, normal bir adam olarak kapasitenizi test etmek için artan çalışma süreleri ve daha agresif zorluklarla dört zorluktan yalnızca en kolayıydı; normal bir adam olarak kapasiteme meydan okunduğunu biliyorum. oldukça yeterli gerçek hayat tarafından. Bu büyük ulusun insanlarını kendi başınıza kandırmayı denemek istiyorsanız, kamu görevine aday olmanızı veya bunda başarısız olursanız itch.io’da veya Ludum Dare web sitesinde Faking It’i kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Genel beyaz Amerikan başkanı karakteri podyumda duruyor ve arkasında dokunaçlar çıkıyor

(İmaj kredisi: Alec Gamble, Hannah Payne)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bir dakika, Steam'in disk tabanlı bir sürümünü 2004'ten güncel sürüme güncelleyebilirsiniz.