Oyun Haberleri

Kült PC oyun ikonu ‘Super Mario’, nostaljik Super Bowl reklamında 80’lerin rap klasiğini yeniden canlandırıyor

Kült PC oyun ikonu 'Super Mario', nostaljik Super Bowl reklamında 80'lerin rap klasiğini yeniden canlandırıyor

Mario Mario, Electric Crayon 3.1: Super Mario Bros & Friends – When I Grow Up gibi popüler PC oyunlarının yıldızı (yeni sekmede açılır)Mario Kayıp ve Mario’nun İlk Yılları: Okul Öncesi Eğlence (yeni sekmede açılır), dünkü Super Bowl reklamlarının hücumu sırasında sürpriz bir görünüm sergiledi. Kardeşi Luigi Mario ile birlikte rol alan sevilen simge, klasik Mario rapini yeniden canlandırarak, çiftin gider tamir etme yeteneklerini 30 saniyelik bir sıhhi tesisat övgüsünde övdü.

21. yüzyılın bu tarafında doğduysanız, ‘Mario rap’ ifadesi sizin için pek bir şey ifade etmeyebilir. Ünlü bir şaheser olan şarkı, orijinal olarak 1989’daki Super Mario Bros. Super Show’un temasıydı! (yeni sekmede açılır) Bu program yalnızca birkaç yıl sürdü, ancak karakterin Mario Typing’i Öğretiyor ve Mario’nun Oyun Galerisi gibi en büyük hitlerine şüphesiz takıntılı olan belirli bir oyuncu kuşağının zihninde ayrılmaz bir şekilde kök salmaya yetecek kadar uzundu. (yeni sekmede açılır).

Dürüst olmak gerekirse, oldukça havalı bir geri arama ve bunu Mario rapiyle ilk kez son 48 saat içinde karşılaşan biri olarak söylüyorum. Teneke gibi ses ve sıra dışı renklendirme, her şeyi 30 yıl önce bir VHS kasetine kaydedilmiş gibi hissettiriyor ve Mario’nun bu Nisan’daki Mario’dan önce video oyunu olmayan medyaya inanılmaz derecede garip ilk baskınlarının alaycı bir kutlamasını görmek eğlenceli Film (yeni sekmede açılır)ki bu gerçekten çok yetkin görünüyor.

Reklam, izleyicilerden Mario kardeşlerin sıhhi tesisat hizmetlerini web sitelerinde kiralamalarını isteyen bir ekranla sona eriyor: SMBPlumbing (yeni sekmede açılır). Bu, Hakkımızda, Görüşler ve Kariyer bölümleriyle dolu tam işlevli bir web sayfasıdır (ancak ikincisi devam eden bir çalışmadır). Bu ‘internet’ çılgınlığına ikna olmadıysanız, onları doğrudan 929-55-MARIO’dan da arayabilirsiniz. Elbette, biri bunu zaten yaptı (yeni sekmede açılır) (Kotaku aracılığıyla (yeni sekmede açılır)) ve tabii ki Charlie Day’den Luigi, Super Mario Bros.

Süper Mario Kardeşler (yeni sekmede açılır) film 7 Nisan’da çıkıyor. Kısa süre sonra başka bir bilgisayarda görünmesini umuyoruz. Bugün bu çocukların onlara yazmayı öğretecek birine ihtiyacı var.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Minecraft Player, Super Bowl Onuruna State Farm Stadı'nı Yeniden İnşa Ediyor